Kasia Tusk z mężem i córką spacerują po Sopocie. Paparazzi uchwycili jej duży, ciążowy brzuch. Promienieje!

Kasia Tusk w tym roku powita na świecie drugie dziecko. Choć na spacer z rodziną założyła luźną sukienkę, widać było dobrze jej rosnący, ciążowy brzuch.

Kasia Tusk na co dzień oszczędnie dawkuje informacje na temat swojego życia prywatnego. Blogerka przez długi czas nie zabierała głosu w sprawie swojej ciąży i potwierdziła ją dopiero w połowie czerwca. Wtedy to na zdjęciach z Toskanii można było zauważyć jej zaokrąglony brzuch, a ona sama wspomniała o zmieniającej się sylwetce.

Zobacz wideo

Kasia Tusk na zdjęciach z rodzinnego spaceru

Kasia Tusk nie afiszuje się mocno z ciążą i na blogu oraz Instagramie pokazuje się w luźnych kreacjach, które nie podkreślają jej sylwetki lub odpowiednio kadruje publikowane ujęcie. W jednej z relacji można było jednak dostrzec, że jej brzuch robi się coraz większy.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska chwali się zdjęciem Klary. Pokazała więcej niż zwykle

Teraz też paparazzi uchwycili czas, jaki blogerka spędziła ze swoimi najbliższymi. Założycielka "Make life easier" wraz ze swoim mężem oraz córką Lilianą wróciła jakiś czas temu z wakacji w Toskanii i  spacerowała z nimi po Sopocie. Cała trójka wybrała się między innymi na plac zabaw, gdzie dziewczynka mogła pobawić się pod czujnym okiem swoich rodziców. Wszystko to zostało uwiecznione przez paparazzi. 

Kasia TuskaKasia Tuska Plotek Exclusive

Tamtego dnia Kasia Tusk miała na sobie zwiewną czarną sukienkę przed kolano i z dekoltem typu hiszpanka. Oczy chroniła okularami przeciwsłonecznymi, niezbędne rzeczy mogła schować do obszernej torebki. Postawiła też na wygodne białe tenisówki. Wybrana przez nią stylizacja nie ukrywała rosnącego ciążowego brzucha. Na ten moment nie wiadomo jednak, na kiedy przewidywany jest jej poród. Nie jest również znana płeć drugiego dziecka Kasi Tusk i jej męża Stanisława Cudnego. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii!

Oliwia Ciesiółka, Łukasz Kuchta"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz Kuchta wychowuje syna na odległość

Więcej o: