Agnieszka Kaczorowska dziękuje mężowi za wsparcie. Fani bezlitośni: Totalnie nieszczere! Zabrała głos

Agnieszka Kaczorowska spotkała się z ogromną krytyką po wpisie o "modzie na brzydotę". Bardzo wspierał ją wówczas mąż Maciej Pela. Aktorka zamieściła teraz post, w którym mu dziękuje, jednak nie przekonała do siebie sporej grupy internautów internautów.

Agnieszka Kaczorowska, gwiazda serialu "Klan", jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio z ogromną krytyką spotkał się jej wpis na temat "mody na brzydotę". Gwiazda próbuje ocieplić wizerunek i tłumaczy w sieci, co naprawdę miała na myśli. Pokazała się też z mężem w "Pytaniu na śniadanie", gdzie oboje opowiadali, jak radzą sobie z hejtem.

Zobacz wideo Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zatańczyła z mężem

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska tłumaczy się ze swojego wpisu. "Nie wycofuję się ze swoich poglądów"

Agnieszka Kaczorowska dziękuje mężowi za wsparcie

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej, Maciej Pela, bardzo wspiera ją w mediach. Ostatnio razem nakręcili filmik, na którym tańczyli. Taka wspólna inicjatywa miała potwierdzać, że aktorka może liczyć na wsparcie męża również wtedy, kiedy jest na językach wszystkich przeciwników jej postu o "modzie na brzydotę". Teraz przyszła kolej na wpis Agnieszki Kaczorowskiej. Tancerka dziękuje w nim za miłość i wsparcie.

 
Dziękuję za miłość. Tobie, mój mężu najdroższy, za miłość bez granic z niekończącą się ilością siły i wsparcia.

Kaczorowska dziękuje również swojemu jeszcze nienarodzonemu dziecku oraz rodzinie i przyjaciołom.

Naszemu małemu Skarbowi, który w każdej minucie przypomina nam o miłości bezwarunkowej, która wypełnia nasze życie i nasz dom.
Rodzinie, przyjaciołom i wszystkim tym, którzy wysyłają mi choćby najmniejszą ilość miłości… i dziękuję, że ostatnio dostałam jej bardzo dużo.

Podziękowań we wpisie Kaczorowskiej jest znacznie więcej, jednak nie tylko one się znalazły. Fani wpierają tancerkę, ale wielu widzi sztuczność w zamieszczonym poście. W komentarzach na Instagramie czytamy zarzuty, że cały tekst o podziękowaniach jest zwyczajnie sztuczny i nieszczery. Wielu zarzuca jej, że na siłę pokazuje, jak jest szczęśliwa.

A nie lepiej to wyznanie miłości skierować bezpośrednio do osób zainteresowanych, a nie na forum całego Instagrama?
A nie prościej podziękować osobiście szepnąć do uszka (...). Człowiek szczęśliwy i spełniony nie próbuje na siłę się lansować i przekonywać całego świata o tym, jakie ma wspaniałe życie.
Wszystko sztuczne i na pokaz ... Dla mnie to totalnie nieszczere!!!
Pani Agnieszka próbuje na siłę udowodnić wszystkim tutaj jakie jej życie jest idealne, słodkie i pełne miłości a ona sama jest przesłodką oazą spokoju.

Na jeden ze wpisów, zarzucający aktorce nieszczerość, gwiazda odpisała:

Jeśli tak to pani odczytuje, to jest to tylko i wyłącznie pani interpretacja. Dobrze, że JA wiem jak jest… I jeśli mam ochotę o tym napisać, to tak zrobię. Pozdrawiam i życzę wiele miłości!

Paulina Holtz / Agnieszka KaczorowskaKoleżanka z "Klanu" odpowiada Kaczorowskiej. Holtz: Nie mam czasu spełniać oczekiwań

A jakie uczucia w was wywołał wpis Agnieszki Kaczorowskiej?

Więcej o: