Iza Małysz zadała szyku na kolejnej imprezie. Fanki są zachwycone jej sukienką. "Wyglądasz ekstra"

Sezon ślubny trwa, a rodzina Małyszów, która już na początku czerwca pochwaliła się kadrami z wesela, korzysta z niego w pełni. W miniony weekend Adam i Izabela znów bawili się na eleganckiej imprezie. Żona skoczka wybrała na tę okazję kwiecistą kreację.

Izabela Małysz kilka dni temu publikowała na Instagramie rodzinne zdjęcia z wesela, do których pozowała wraz z mężem i córką. W następny weekend również miała okazję, by wskoczyć w wieczorową kreację i zaprezentować się na kolejnym przyjęciu. Żona skoczka nie włożyła na drugą imprezę tej samej sukienki, jednak pozostała wierna kwiecistemu deseniowi i znów postawiła na żywe kolory stylizacji. "Jest pani przepiękna" - komentują fanki. 

Zobacz wideo Jak Adam Małysz spędza wakacje?

Iza Małysz promienieje w wiosennej kreacji. "Wyglądasz ekstra"

Czarną sukienkę maksi z poprzedniego tygodnia ozdobioną dużym, geometrycznym i barwnym printem zastąpiła sięgająca do kolan, asymetryczna, biała kreacja z kwiecistym wzorem. Zmiana na plus? Z fotorelacji z ostatniej imprezy można wywnioskować, że żona Adama Małysza czuła się świetnie w tej stylizacji. Do widocznych na sukience różowych kwiatów dobrała klasyczne, beżowe szpilki, a nudę przełamywały motylkowe rękawy do łokci i podkreślający talię pasek

Adam Małysz i Iza MałyszIza Małysz na ślubie zaszalała z kolorami, Adam postawił na kratę

Towarzyszący Izabeli mąż dopasował się do ukochanej kolorem stroju i na czarną koszulkę zarzucił burgundową marynarkę w kratę. 

Izabela i Adam MałyszowieIzabela i Adam Małyszowie Instagram/ @izamalysz

Internauci pochlebnie ocenili stylizacje popularnych małżonków. Komplementom na temat wyglądu Izy nie było końca. 

Ekstra wyglądasz w tej sukience.
Jak wino - jest pani przepiękna.
Pani Izo, świetna sukienka.
Izula, gdzie kupiłaś sukienkę? Cudowna! Mamy wesele w sierpniu. Szukam właśnie czegoś w tym stylu - komentowali.

Żona sportowca dotąd nie odpowiedziała na pytania fanek. Także jesteście ciekawi, gdzie Iza Małysz kupuje kreacje na wielkie wyjścia?

Kinga DudaKinga Duda szalała w nocnym klubie. Internauci żartują: Panieński?

Więcej o: