Iza Małysz dodała zdjęcie z mamą. "Jaka matka, taka córka..?". Razem bawiły się na weselu

Iza Małysz na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z mamą.

Iza Małysz jest żoną słynnego skoczka narciarskiego od 24 lat. W związku z czym ona sama również stała się osobą publiczną. Jak wiele celebrytów, Iza również prowadzi konto na Instagramie. Spośród innych użytkowników wyróżnia ją fakt, że jej konto jest prywatne. Aby śledzić publikacje żony Małysza w popularnej aplikacji należy wysłać prośbę o możliwość obserwowania. Iza chroni swoją prywatność, dlatego sama decyduje kogo doda do grona swoich followersów. Tym razem przygotowała dla nich prawdziwą gratkę i pokazała zdjęcie z mamą. W komentarzach posypały się komplementy.

Adam Małysz i Iza MałyszIza Małysz na ślubie zaszalała z kolorami, Adam postawił na kratę

Zobacz wideo

Iza Małysz pokazała zdjęcie z mamą

Izę Małysz z mamą łączą bardzo bliskie relacje. Żona Adama Małysza na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z nią. Obie panie pozują uśmiechnięte. Iza ma na sobie suknie w nowoczesne wzory, ułożoną fryzurę i pełen makijaż. Jej mama wybrała sukienkę w kolorze żywej czerwieni, złote dodatki i fuksjowy odcień lakieru do paznokci. W tle widać salę restauracyjną. Rodzina Małyszów bawiła się tego dnia na weselu. Iza zostawiła pod zdjęciem tylko krótki podpis.

Jaka Matka, taka córka..?

Iza Małysz pokazała zdjęcie z mamąIza Małysz pokazała zdjęcie z mamą Instagram @izamalysz

Iza MałyszIza Małysz pozuje w jadalni. "Prawie jak dama z łasiczką"

Obserwatorzy zareagowali od razu. W komentarzach posypały się komplementy zarówno w stronę Izy jak i jej mamy. Mimo różnicy w kolorze włosów - Iza ma czarne włosy, a jej mama jest blondynką, internauci dostrzegli podobieństwo między paniami.

Pani Izo, pani z dnia na dzień piękniejsza.
Piękna i elegancka mama.
Piękna Mama, piękna Córka. Obie panie podobne do siebie.

Co sądzicie? Czy Iza i jej mama są do siebie podobne?

Więcej o: