"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia na plaży pije wino i zajada truskawki. Towarzyszy jej ktoś jeszcze. To randka?

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" weekend spędziła nad morzem. Widać, że na plaży był z nią ktoś jeszcze.

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była bohaterką czwartej edycji telewizyjnego show. Znalazła w programie męża, jednak już w grudniu ubiegłego roku para poinformowała o rozstaniu. Teraz na koncie uczestniczki pojawiło się zdjęcie sugerujące, że być może znowu się z kimś spotyka.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

Oliwia ze 'Ślubu'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz krytykowani po rozstaniu. "Teraz głównie dziecko ucierpi"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia na plaży pije wino i zajada truskawki. Towarzyszy jej ktoś jeszcze. To randka?

Oliwia ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" była przez dłuższy czas w związku z Łukaszem. Ich małżeństwo przetrwało po zakończeniu show, a w maju 2020 roku powitali na świecie pierwsze dziecko - syna Franciszka. Niestety, pod koniec grudnia oznajmili, że to koniec ich relacji. Dotychczas ani jedno, ani drugie nie spotykało się z nikim innym, a przynajmniej na to wskazywały wpisy w mediach społecznościowych. Albo raczej tylko Oliwii, bo w marcu zdjęcia z Instagrama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zniknęły, a konto zmieniło nazwę. Teraz należy do firmy sprzedającej sztuczne rzęsy i nie ma już żadnych związków z uczestnikiem programu.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opublikowała pierwsze zdjęcie po ogłoszeniu rozstania z Łukaszem. Jest urocze

Tak więc możemy oglądać już tylko to, co pojawia się na profilu Oliwii. W weekend pokazała, że wybrała się nad morze. Razem z tajemniczym towarzyszem zajadała truskawki i sączyła wino, siedząc na piasku i wpatrując się w Bałtyk. Nie wiadomo jednak, kto dokładnie znalazł się przy jej boku, bo nie oznaczyła konta znajomego, a obserwatorzy widzieli tylko fragment ręki i kolana.

InstaStory Oliwii ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'InstaStory Oliwii ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram.com@modrafrelka

Oliwia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia zmieniła fryzurę. Porównania do gwiazdy

Mamy nadzieję, że wkrótce rozwieje wątpliwości i wyjaśni, kto był z nią na plaży. Czekamy!

Więcej o: