"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza skomentowała rozstanie syna z Oliwią. Dodała też wymowny wpis

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz i Oliwia rozstali się, ale echa ich decyzji nie cichną. Mama Łukasza pokusiła się o komentarz na ten temat.

Łukasz i Oliwia to uczestnicy czwartej edycji telewizyjnego show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od początku byli sobą zainteresowani, cieszyli się z decyzji ekspertów. Podjęli decyzję, że chcą być dalej razem, kilka miesięcy temu powitali na świecie syna, Franka. Kilka dni temu Oliwia ogłosiła, że wraz z Łukaszem podjęli decyzję o rozstaniu. Teraz głos w sprawie zabrała mama Łukasza, która nie tylko skomentowała sytuację, ale też dodała wymowny wpis w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Asia odwiedziła Oliwię i Łukasza

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza komentuje rozstanie syna z Oliwią

Po zakończeniu czwartej edycji programu Łukasz i Oliwia zdobyli sporą popularność. Chęcią zaistnienia w show-biznesie wykazała też mama Łukasza, Anna, która doczekała się grona wiernych fanów na Instagramie i zaangażowała się w rozbudowę profilu w mediach społecznościowych. Tam Anna publikuje zdjęcia, na których prezentuje swój wygląd i figurę. Niedawno pisaliśmy o tym, że mama Łukasza ze "Ślubu" podzieliła się zdjęciem wykonanym na tle górskiego krajobrazu, a internauci nie byli w stanie jej poznać

Tym razem Anna postanowiła zabrać głos w sprawie głośnego rozstania syna z żoną poznaną w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Na komentarz jednej z internautek, traktujący o tym, że mama Łukasza "ucichła po ogłoszeniu nowiny od synowej", odpowiedziała jednoznacznie:

Odjęło mi mowę - czytamy na Instagramie. 

Anna pokusiła się też o dodanie tajemniczego wpisu w jednej z instagramowych relacji. 

Poznając nowych ludzi nigdy nie biorę pod uwagę tego, co o nich słyszałam. Bywało, że poznawałam ludzi, którzy mieli niezbyt dobrą reputacje a okazali mi tyle dobra, że z pewnością zapamiętam ich do końca życia. I takich, o których mówiono mi, że mają wielkie serce, a tak naprawdę nie mieli go wcale - zacytowała.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy wpis nawiązuje do rozstania, jednak pewne jest, że Anna jest zaangażowana w życie syna i wszelkie niepowodzenia przeżywa wraz z nim.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.