"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza dodała zdjęcia z gór. Fani jej nie poznali. "Kto to? Przeróbki poniosły"

Mama Łukasza z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" gromadzi na Instagramie grono wiernych fanów, jednak nawet oni zauważyli i mocno skrytykowali przeróbkę zdjęć, której poddaje się babcia małego Franka. Na najnowszej fotorelacji z wycieczki w górach jest nie do poznania.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta zdobyli popularność dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". To jedno z nielicznych małżeństw, które przetrwało nowatorski eksperyment dobierania par pod względem opracowanych ankiet. Chęć zaistnienia w show-biznesie wykazuje również mama Łukasza. Anna rozbudowuje swój profil w mediach społecznościowych i publikuje dla prawie pięćdziesięciu tysięcy fanów prywatne zdjęcia, na których między innymi chwali się swoim wyglądem i figurą. Tym razem udostępniła fotorelację z wyjazdu w góry. Na tle bajkowego krajobrazu zapozowała w iście "zimowej" stylizacji - swetrze, śniegowcach, futrzanej czapce i w... krótkich spodenkach. Internauci patrzą jednak na jej twarz. Przesadziła z Photoshopem? 

instagram.com"Ślub od pierwszego wejrzenia". Atak hakerski na konto jednego z uczestników. "Wszystko przepadło"

Mama Łukasza ze "Ślubu..." nie do poznania na zdjęciach

Anna wybrała się do Jaworzynki, gdzie uczestniczyła w wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym. Znana z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" matka uczestnika show pochwaliła się podróżą w mediach społecznościowych. Udostępniła w sieci zdjęcia z ekskluzywnego hotelu i zapozowała na tle górskiego krajobrazu. 

I nastała zima. Trzeba założyć zimowe buty, ciepły golfik i czapkę. To był cudowny wyjazd z mega młodzieżową energią dziewczyn. Myślę, że dałam radę - czytamy w instagramowym wpisie. 

Mama Łukasza, 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Mama Łukasza, 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/ @anna.ana_p

Opublikowany post mocno uaktywnił fanów Anny, którzy nie rozpoznali jej na fotografiach. Według nich w ruch poszedł Photoshop lub jedna z popularnych aplikacji, za pomocą której z łatwością można zmienić rysy twarzy. Na matkę Łukasza wylała się w komentarzach fala krytyki. 

Trochę te przeróbki Panią poniosły. 
Nie do poznania. Grafik popłynął!
Photoshop przesadzony. Co Pani zrobiła z twarzą? 
Pani Aniu, kto jest na tych zdjęciach? - dopytują internauci. 

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Kiedy finał ostatniego odcinka? Godzina została zmieniona

Nie doczekaliśmy się jeszcze odpowiedzi Anny i jej reakcji na mało pochlebne opinie fanów, jednak zgadzamy się z tym, że już na pierwszy rzut oka można zauważyć niefortunną przeróbkę opublikowanych zdjęć. Niektórzy użytkownicy Instagrama porównali zachowanie kobiety ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" do matki Aleksandry Kisio. Mamy nadzieję, że te fotografie to jedynie celowy żart. 

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz doczekali się narodzin syna Franka!
Więcej o: