"Ślub od pierwszego wejrzenia". Atak hakerski na konto jednego z uczestników."Wszystko zniknęło"

Do niedawna Łukasz Kucha aktywnie udzielał się w mediach społecznościowych. Fani byli więc bardzo zaniepokojeni, gdy jego Instagramowy profil został całkowicie wyczyszczony. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przerwał milczenie i dodał pierwszy wpis.

Łukasza Kuchtę kojarzyć możemy z 4. edycji programu ''Ślub od pierwszego wejrzenia". Wraz z Oliwią Ciesiółką stworzył szczęśliwy związek, czego fani spodziewali się już od samego początku. W maju tego roku para doczekała się narodzin swojego pierwszego syna, Franka.

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

Łukasz Kucha zniknął z Instagrama. W nowym wpisie wyjaśnia powód swojej nieobecności

Oliwia i Łukasz chętnie udzielają się na swoich Instagramowych kontach. A przynajmniej było tak do niedawna, ponieważ jakiś czas temu konto Łukasza zostało kompletnie wyczyszczone ze wszystkich postów i relacji. Wzbudziło to niepokój fanów, którzy nie znali przyczyny tej nagłej zmiany. Wątpliwe było nawet to, czy Łukasz będzie jeszcze prowadził swój Inagramowy profil. Dlatego zaskoczeniem dla wszystkich okazał się ostatni i zarazem pierwszy wpis uczestnika ''Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Mężczyzna wyjaśnił, że jego konto zostało przejęte przez hakerów, przez co nie mógł z niego korzystać. W wyniku ataku utracił całą zawartość swojego Instagramowego profilu, który od dłuższego czasu sukcesywnie budował.

Zapewne wielu z was zauważyło, że moje konto od jakiegoś czasu jest puste. Stało się tak, ponieważ zostało zhakowane. Obudziłem się pewnego dnia zajrzałem na telefon i przeczytałem 3 maile po, których już wiedziałem, że nie jest dobrze. W pierwszym było, że weryfikacja dwuetapowa została wyłączona. W drugim, że nazwa użytkownika została zmieniona, a w trzecim, że został zmieniony mail. Od razu spróbowałem wejść na Insta no i jak zapewne się domyślacie, nie udało mi się...

W dalszych wyjaśnieniach, Łukasz przyznał, że zdziwił go ten atak, gdyż zawsze starał się unikać "klikania" w podejrzane linki oraz stronił od rozpowszechniania swoich danych w sieci. Stwierdził, że prawdopodobnie nigdy nie pozna bezpośredniej przyczyny włamania, natomiast najbardziej smuci go fakt, że profil został całkowicie pozbawiony dotychczasowych treści. 

Cieszę się, że udało mi się odzyskać konto, ale jednocześnie pozostał taki smutek, że wszystko co było na nim przepadło, ponieważ w każdy opis pod zdjęciem wkładałem dużo serca i była to naprawdę fajna pamiątka. No, ale cóż stało się. Teraz czas, aby na nowo zacząć tworzyć swój profil. Najważniejsze, że zostaliście Wy.
 

Internauci z entuzjazmem przyjęli informację o tym, że Łukasz w końcu odzyskał swoje konto i powróci do regularnego zamieszczania postów. . 

Nareszcie jesteś.
Dziwiłam się, że tak długo Cię nie widzę...wszystko jasne...

A wy? Tęskniliście za Łukaszem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.