"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz urządzili swoje cztery kąty. Mieszkanie małe, ale przytulne

Oliwia i Łukasz poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Już pierwszego dnia znajomości musieli zawrzeć związek małżeński, ale na szczęście ich relacja przetrwała próbę czasu. Para zamieszkała razem i doczekała się syna Franka. Zobaczcie, jak uczestnicy telewizyjnego show urządzili swoje cztery kąty. Mieszkanie jest malutkie, ale funkcjonalne.
Łukasz i Oliwia 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Łukasz i Oliwia 'Ślub od pierwszego wejrzenia' screen Youtube/ Zakuchtani

Mieszkanie Zakuchtanych

Oliwia i Łukasz postanowili skorzystać ze sławy, którą zyskali dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżonkowie założyli kanał na platformie YouTube. Zakuchtani, bo tak brzmi nazwa ich mini reality show, już w pierwszym opublikowanym filmiku uchylili rąbka tajemnicy, w jakich warunkach mieszkają. Na jednym z kadrów widać za nimi półkę, która zapełniona jest książkami i ozdobami. Klimatu dodaje wmontowane w mebel kolorowe światło. 

Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' screen Youtube/ Zakuchtani

Kącik małego Franka

Od kilku miesięcy cztery kąty Oliwii i Łukasza zamieszkuje ich nowo narodzony syn. Franek nie ma swojego pokoju, jednak młodzi rodzice zadbali o łóżeczko i przewijak dla malucha. W dziennym świetle widać, że wspomniana w poprzednim slajdzie półka służy do przedzielenia pomieszczenia. Po jednej stronie znajduje się miejsce do spania dla Franka, po drugiej łóżko małżonków. 

Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' screen Youtube/ Zakuchtani

Kawalerka z lotu ptaka

Kącik kilkumiesięcznego chłopca połączony jest z małym salonikiem, w którym Oliwia i Łukasz przyjmują gości. Na jednym z opublikowanych na platformie YouTube nagrań relacjonowali odwiedziny ich koleżanki z programu Joanny, która wzięła rozwód z dopasowanym jej przez telewizyjnych ekspertów Adamem. 

Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/ @elkuchta

Domowe wakacje Łukasza

Okazuje się, że nawet mały metraż mieszkania nie przeszkadza w realizacji kreatywnych pomysłów małżonków. Łukasz podczas kwarantanny w formie żartu zamienił salonik na rajską plażę. Znalazło się nawet miejsce na rozłożenie leżaka. 

Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' screen Youtube/ Zakuchtani

Makijażowy świat Oliwii

Oliwia nie ukrywa, że jej ogromną pasją jest wizaż. Trudno się więc dziwić, że przy urządzaniu malutkiego lokum nie mogła pominąć wydzielenia specjalnego miejsca do tworzenia makijażu. Toaletka i profesjonalna lampa pomocna podczas robienia zdjęć znajdują się tuż przy łóżku małżonków. 

Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/ @elkuchta

Pierwsza kuchnia...

Łukasz natomiast chwali się kulinarnym hobby. Gotując, jest w prawdziwym żywiole, dlatego to on jest stałym bywalcem kuchni. 

Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/ @elkuchta @modnafarelka

...druga i trzecia

Fani uczestników "Ślub od pierwszego wejrzenia" zauważyli niepokojące oznaki, które mogłyby świadczyć o małżeńskim kryzysie pary. Zarówno na Instagramie Oliwii, jak i Łukasza, pojawiły się zdjęcia, których tłem były dwie różne kuchnie, w tym żadna z nich nie jest tą, którą internauci kojarzą ze wspólnym mieszkaniem zakochanych. Sympatycy Łukasza z relacji w mediach społecznościowych dostrzegli, że mężczyzna tymczasowo mieszka u mamy. 

Mamy nadzieję, że doniesienia o "separacji" bohaterów programu okażą się nieprawdą.