"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz dzięki show zyskał tysiące fanów. Sprzedał ich razem z kontem na Instagramie

Łukasz z czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" odciął się od mediów. Widzowie na próżno szukają jego zdjęć w sieci. Wszystko wskazuje na to, że konto na Instagramie sprzedał w pakiecie ze swoimi fanami.

Pod koniec ubiegłego roku Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta, czyli bohaterowie czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", postanowili się rozstać. Przed ogłoszeniem tej decyzji Łukasz był bardzo aktywny w mediach społecznościowych, co zaczęło się zmieniać po rozpadzie małżeństwa. Jak się okazuje, mężczyzna prawdopodobnie sprzedał swoje konto na Instagramie, gdzie obserwowało go prawie 180 tysięcy osób.

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

Piotr z 'Love Island'"Love Island". Piotr na zdjęciach bez brody. Ale się zmienił!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz sprzedał konto na Instagramie 

W poprzedniej edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia" Łukasz i Oliwia zyskali dużą popularność i stali się ulubieńcami widzów. Para zawarła małżeństwo w obecności kamer i postanowiła rozwijać relację po programie. Latem ubiegłego roku na świat przyszedł ich syn Franek, jednak pod koniec grudnia Oliwia ogłosiła, że małżeństwo z Łukaszem jednak nie przetrwało próby czasu. W uratowaniu ich związku nie pomogła nawet wspólna terapia.

Od tamtej chwili Łukasz powoli odcinał się od mediów społecznościowych, w których wcześniej chętnie publikował zdjęcia z życia prywatnego. Dzięki programowi został na moment prawdziwym influencerem z prawie 200 tysiącami obserwatorów na Instagramie. Przez jakiś czas wykorzystywał swoje zasięgi do promowania robota kuchennego jednej z firm, za co skrytykowali go internauci. W obronie Łukasza stanęła wówczas jego mama. Jak się okazuje, zdjęcia Łukasza, które do tej pory można było zobaczyć na Instagramie, zniknęły, a konto zmieniło nazwę. Teraz należy do firmy sprzedającej sztuczne rzęsy i nie ma już żadnych związków z uczestnikiem programu.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Łukasz był ulubieńcem widzów. Sprzedał ich razem z kontem na Instagramie'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Łukasz był ulubieńcem widzów. Sprzedał ich razem z kontem na Instagramie fot. screen

'Nasz nowy dom'"Nasz nowy dom". Ekipa wróciła do rodziny, której pomogła. Nie poznała okolic domu

Dowodem na to są dane z aplikacji pokazujące historię zmian, jakie zachodziły na koncie, które do tej pory należało do Łukasza. Przypomnijmy, że w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" mężczyzna zdobył dużą popularność. Na Instagramie obserwowało go ponad 180 tysięcy osób - większość z nich nawet nie zorientowała się, że Łukasz zamienił się w rzęsy i niemalże nie ma już śladu po jego starym koncie.