"Sanatorium miłości". Marta Manowska na ślubie Adama pojawiła się z partnerem. Do tej pory go nie pokazywała

W minioną sobotę Marta Manowska gościła na ślubie jednego z uczestników drugiej edycji "Sanatorium miłości". Razem z nią miał się również pojawić jej partner.

Sobota 5 czerwca była szczęśliwym dniem dla Adama z "Sanatorium miłości". Tego dnia poślubił on swoją ukochaną, którą poznał przez internet. Gościem wydarzenia ważnego dla uczestnika programu była Marta Manowska.

Zobacz wideo

Marta Manowska po raz pierwszy z partnerem

Adam z "Sanatorium miłości" na długo zapamięta sobotę 5 czerwca. To właśnie wtedy w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wolbromiu wraz z ukochaną złożył przysięgę małżeńską. Po ceremonii odbyło się również wesele. Wśród gości, którzy pojawili się na obu uroczystościach, nie zabrakło Marty Manowskiej, gospodyni programu TVP i ekipy telewizyjnej. Wzruszona wydarzeniem podzieliła się fotografią na Instagramie, ciesząc się szczęściem nowożeńców. Okazuje się, że nie była tam sama. Dziennikarce miał towarzyszyć jej partner. To prawdopodobnie jego udało się uchwycić fotoreporterom na przyjęciu podczas tańca gospodynią "Sanatorium miłości".

Olaf Lubaszenko z partnerkąOlaf Lubaszenko na spacerze z partnerką. Pokazał ich wspólne zdjęcie

Do tej pory Marta Manowska mocno strzegła swojej prywatności i próżno było szukać jej wspólnego zdjęcia z ukochanym. Raz tylko na jej Instagramie pojawiło się tajemnicze zdjęcie mężczyzny siedzącego tyłem do aparatu i spoglądającego na widoki za oknem.

#Marzyć – pojawiło się w opisie.
 

Jak też donosiło swego czasu "Na żywo", partnerem Marty Manowskiej jest dźwiękowiec o imieniu Adam. Oboje mieli poznać się na planie programu "Sanatorium miłości". Sama dziennikarka w swoich wypowiedziach nie zdradzała zbyt wielu szczegółów dotyczących swojego związku.

Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… Zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej, niż do tej pory mówiłam - podała w rozmowie z portalem Jastrząb.pl

Dodała również, że miłość znalazła ją sama. 

Marcin i Kara z 'Hotelu Paradise'Kara i Marcin z "Hotelu Paradise 3" oficjalnie razem! Niektórzy nieco zaskoczeni

Więcej o: