Ida Nowakowska niedawno urodziła, a już ma co świętować. Te gwiazdy po raz pierwszy obchodzą Dzień Mamy

Tak jak co roku, tak i teraz do grona kobiet świętujących Dzień Mamy dołączyły wszystkie świeżo upieczone mamy. Wśród nich znajdują się także polskie celebrytki. Które z nich w minionym roku po raz pierwszy przywitały na świecie swoje pociechy?

26 maja swoje święto obchodzą wszystkie mamy. Dziś jak co roku, do tego grona dołączyły także te kobiety, które w ciągu minionych dwunastu miesięcy przywitały na świecie swoje pierwsze dziecko. Wśród świeżo upieczonych mam znalazły się także gwiazdy polskiego show-biznesu. 

Maffashion (Julia Kuczyńska) Maffashion mówi o urodowym problemie po ciąży. Zna go każda matka

Zobacz wideo Na Dzień Mamy - Lova lava cake (nawet jeśli masz dwie lewe ręce)

Te gwiazdy po raz pierwszy obchodzą Dzień Mamy. Kto w minionym roku przywitał na świecie swoje pociechy? 

Ida Nowakowska w styczniu tego roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Zrobiła to niespodziewanie, podczas porannego programu "Pytanie na śniadanie". Prezenterka urodziła syna 7 maja 2021 roku, o czym poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

instagram.com/idavictoriainstagram.com/idavictoria instagram.com/idavictoria

Chociaż chłopiec przyszedł na świat niecałe trzy tygodnie temu, na profilu Idy Nowakowskiej już teraz nie brakuje zdjęć synka i dumnej mamy.  

instagram.com/idavictoriainstagram.com/idavictoria instagram.com/idavictoria

Ida Nowakowska Nowakowska pokazała syna i zdradziła, do kogo jest podobny. "Robi takie same miny"

Julia Kuczyńska, znana również pod pseudonimem Maffashion, przez długi czas ukrywała swoją ciążę przed światem, zamieszczając w mediach społecznościowych wyłącznie zdjęcia zakrywające zaokrąglony brzuszek. Po pewnym czasie, gdy i to było już niezwykle trudne, internauci zaczęli jednak podejrzewać, że blogerka wkrótce zostanie mamą.

MaffashionMaffashion Instagram.com/ Maffashion

instagram.com/maffashion_official Maffashion zanim została blogerką była sprzedawczynią i menedżerką."Płakałam, że jestem do niczego..."

Mały Bastian przyszedł na świat 10 września 2020 roku. Od tamtej pory, Maffashion chętnie publikuje zdjęcia chłopca na Instagramie, potwierdzając tym samym jak bardzo dumna jest ze swojego syna.

MaffashionMaffashion Instagram/ @maffashion_official

Maffashion, Barbara Kurdej-Szatan Kurdej-Szatan ze złotą torbą i Maffashion z odsłoniętym brzuchem na otwarciu butiku

O swojej ciąży Lara Gassler poinformowała w kwietniu ubiegłego roku. Chociaż do czasu narodzin nie zdecydowała się na bezpośrednie ujawnienie płci dziecka, co jakiś czas dawała internautom do zrozumienia, że spodziewa się córki. Tajemnicą owiane było także imię, które celebrytka wybrała dla swojej pociechy.

Lara GesslerLara Gessler Instagram/lara_gessler

Lara Gessler urodziła córkę 21 października 2020 r. Dziewczyna otrzymała imię Nena. 

Lara GesslerLara Gessler Instagram/ @lara_gessler

Agnieszka gł Agnieszka Radwańska jest w ciąży! Czy na Gali Mistrzów Sportu 2019 było już widać brzuszek?

Agnieszka Radwańska została mamą pod koniec lipca 2020 roku. Wniebowzięty tata natychmiast poinformował o narodzinach pociechy, publikując na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie

Agnieszka Radwańska z synemAgnieszka Radwańska z synem Instagram.com/aradwanska/

Dumni rodzice nadali synowi imię Jakub. Od momentu przyjścia na świat chłopiec natychmiast zawładnął Instagramem swojej mamy, która chętnie wybiera się z nim na długie spacery w malowniczych plenerach. 

 

O swojej ciąży Sarsa poinformowała dopiero, gdy urodziła dziecko. Ku zaskoczeniu wszystkich fanów, artystce udało się utrzymać ją w tajemnicy przez całe dziewięć miesięcy. Na początku maja wokalistka opublikowała zdjęcie pochodzące z 2020 roku, na którym widać, że jest już w zaawansowanej ciąży. 

 

Dotychczas piosenkarka nie zdradziła jeszcze płci ani imienia dziecka. 

 
Więcej o: