Ida Nowakowska urodziła! Poród odbył się kilka dni przed terminem

Ida Nowakowska urodziła! Prowadząca "Pytanie na śniadanie" i jej mąż Jack Herndon przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Ida Nowakowska doczekała się chwili, na którą w ekscytacji czekała dziewięć długich miesięcy. 6 maja  gospodyni "Pytania na śniadanie” urodziła swoje pierwsze dziecko. Dobrą wiadomością pochwalił się z nią "Super Express"

Ida urodziła w czwartek wieczorem w szpitalu przy ul. Madalińskiego. Powitała na świecie syna. W niedzielę wieczorem wróciła do domu – mówi informator tabloidu.
Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Ida Nowakowska urodziła! Prezenterka i Jack Herndon przywitali na świecie pierwsze dziecko

W styczniu 2021 roku Ida Nowakowska podczas emitowanego na żywo odcinka programu "Pytanie na śniadanie” ogłosiła, że jest w ciąży. Tancerka była wówczas w szóstym miesiącu i ciężko było jej ukryć ciążowe krągłości. Od tamtego momentu prezenterka TVP chętnie wypowiadała się na temat przygotowań do macierzyństwa.

Teraz w końcu będzie mogła się sprawdzić w roli mamy, bo w czwartek 6 maja przywitała na świecie syna. Ojcem dziecka jest jej mąż, Amerykanin Jack Herndon, którego Ida poznała na studiach w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory para żyła w rozjazdach, ale niewykluczone, że to właśnie maleństwo spowoduje, że rodzina w komplecie zamieszka w Polsce. 

Ida Nowakowska marzyła o macierzyństwie

Będąc w ciąży, Ida wielokrotnie podkreślała, że macierzyństwo od dawna było jej marzeniem. Przez ostatnie dziewięć miesięcy najbardziej zależało jej na zdrowiu maleństwa, które właśnie pojawiło się na świecie. Dlatego starała się zdrowo odżywiać i dbała o aktywność fizyczną. W kwietniu opublikowała na Instagramie nagranie z treningu, które dosłownie wprowadza w osłupienie.

Ida, podobnie jak m.in. Agnieszka Kaczorowska, wzięła udział w sesji ciążowej. Efektami, a także nagraniem zza kulis pochwaliła się w mediach społecznościowych. Natomiast pod koniec kwietnia przyjaciółki prezenterki zorganizowały dla niej baby shower. Na nagraniach, które pojawiły się w sieci, widać, że prezenterka zupełnie nie spodziewała się takiej niespodzianki.

Idzie Nowakowskiej i jej rodzinie gratulujemy!