Maciej Stuhr wrzucił zdjęcie żony. To rzadki widok! Katarzyna zajęła się ogródkiem. Aktor dodał dwuznaczny opis

Maciej Stuhr opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym znalazła się jego żona Katarzyna Błażejewska. Kobieta wykorzystała piękną pogodę i zajęła się porządkami w ogrodzie.

Maciej Stuhr jest dość oszczędny w opowiadaniu o swoim życiu prywatnym. Aktor w mediach społecznościowych zdecydowanie woli dzielić się swoimi przemyśleniami związanymi z polityką oraz sytuacją w kraju kraju. Wiadomo jednak, że od kilku lat tworzy udane małżeństwo z Katarzyną Błażejewską.

Zobacz wideo Król jest tylko jeden

Maciej Stuhr udostępnił zdjęcie żony

Na profilu na Instagramie aktora znalazło się zdjęcie, które zrobił żonie. Dietetyczka została sfotografowana podczas wykonywania prac w ogródku. Stuhr dodał dwuznaczny opis, w którym wyraził, jak ciepłe uczucia ma wobec ukochanej:

Wreszcie promyk słońca! - napisał.
 

Internauci od razu podłapali jego słowa. Zostawili też wiele miłych słów.

Każda żona to "promyk słońca". Czyż nie?
Ma pan żonę, która wygląda jak promyk. Fajnie zawsze mieć słońce.
Urocza fotka, taka naturalna - komentują.

Maciej Stuhr i Katarzyna BłażejewskaŻona Macieja Stuhra opowiedziała o początkach ich związku

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska są małżeństwem od 2015 roku. Kobieta od samego początku unika mediów, nie chce być kojarzona tylko dzięki mężowi. Poświęca się rozwojowi swojej kariery - jest dietetyczką kliniczną oraz psychodietetyczką. Aktywnie prowadzi bloga, wydaje książki. Stuhr nie ukrywa, że jest z niej bardzo dumny, o czym mówi w wywiadach.

Kasia od zawsze imponowała mi swoją energią i pomysłami. A to w połączeniu z faktem, że jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie, daje piękne rezultaty - powiedział w jednej z rozmów z mediami.

Maciej StuhrMaciej Stuhr opowiada o problemach z alkoholem: Nie wstydziłem się

Małżonkowie wychowują wspólnie syna Tadeusza. Chłopiec przyszedł na świat w 2016 roku. To drugie dziecko aktora, ma on także córkę Matyldę, która pochodzi z jego pierwszego małżeństwa z Samantą Janas.

Więcej o: