Piotr Gąsowski w nowym wydaniu. Fryzjer gwiazd pokazał, jak wyglądałby z bujną czupryną. "Łysy czy z włosami?"

Jak wyglądałby Piotr Gąsowski z bujną czupryną? Fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański, przerobił zdjęcie aktorka i pokazał jego "metamorfozę".

Łukasz Urbański jest znanym i cenionym fryzjerem gwiazd, który od kilku lat odpowiada za metamorfozy, jakie możemy zobaczyć w programie "Top Model" oraz programie "Druga twarz". Stylista fryzur od jakiegoś czasu publikuje też na swoim instagramowym profilu zdjęcia gwiazd przed i po jego "metamorfozach". Urbański zestawia ze sobą dwie fotki, z czego jedno jest przerobione w programie graficznym, w którym funduje nową fryzurę danej osobie. Tym razem zaproponował nowy wizerunek Piotrowi Gąsowskiemu.

Piotr GąsowskiGąsowski: Aktorzy powinni być zaszczepieni w pierwszej kolejności. Tłumaczy, dlaczego

Zobacz wideo Piotr Gąsowski chciał polecieć z córką na wakacje. Na lotnisku odprawili ich z kwitkiem

Piotr Gąsowski z włosami

Zastanawialiście się kiedyś, jak Piotr Gąsowski wyglądałby z włosami? Aktor od lat wygląda niemal tak samo. Od czasu do czasu zmienia się jedynie długość jego zarostu. Dzięki fryzjerowi gwiazd możemy przekonać się, jak wyglądałby po większej metamorfozie. Łukasz Urbański przerobił zdjęcie aktora i wyczarował na jego głowie ciemną, bujną czuprynę. 

Jak oceniacie metamorfozę Piotra Gąsowskiego, którą zaproponował mu fryzjer? Wolicie go w dotychczasowej wersji czy aktor bardziej podoba wam się w ciemnych włosach? Naszym zdaniem jego "nowy look" bardzo do niego pasuje!

Piotr GąsowskiPiotr Gąsowski Instagram/lukiur

Wiele gwiazd przyzwyczaiło już nas do swoich wizerunków, którym są wierne od lat. Dlatego Łukasz Urbański postanowił pokazać znanych ludzi ze świata show-biznesu i polityki w nowych odsłonach. Zmieniał im kolor czy długość włosów, a także stawiał na nowe uczesania. Trzeba przyznać, że niektóre metamorfozy robią niemałe wrażenie. Poniżej możecie zobaczyć, jak Agata Duda wyglądałaby w długich blond włosach, a Mateusz Morawiecki z brodą i wąsami.

Agata Duda, Mateusz MorawieckiAgata Duda w długich blond włosach? Fryzjer gwiazd pokazał, jak odmieniłby polityków

Więcej o: