Piotr Gąsowski pozuje z bratem. Pokazał też ich zdjęcie sprzed 50 lat. Żona uśmiała się do łez

Piotr Gąsowski zamieścił na Instagramie dwa wspólne zdjęcia z bratem. Jedno z nich powstało dokładnie 50 lat temu.

Piotr Gąsowski jest jednym z ulubionych aktorów Polaków. Mimo że w filmach i serialach występuje już nieco rzadziej niż kiedyś, to wciąż regularnie można go oglądać na antenie Polsatu, gdzie wraz z Maciejem Dowborem prowadzi hitowy program "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor od jakiegoś czasu jest również aktywny na Instagramie. Tym razem pochwalił się zdjęciami z bratem.

ZOBACZ TEŻ: Rafał Ziemkiewicz zaatakował Piotra Gąsowskiego po relacji z Białorusi. Odpowiedział: Coś ci tam w TVP płacą

Piotr Gąsowski pokazał zdjęcie z bratem sprzed 50 lat 

Piotr Gąsowski słynie ze swojego poczucia humoru. Aktor ma dystans do siebie i uwielbia żartować, o czym doskonale możemy się przekonać, zaglądając na jego profil na Instagramie. Tym razem zamieścił trzy zdjęcia z bratem. Jedno z nich zostało zrobione 50 lat temu. 

Oto obiecana druga część naszej zaimprowizowanej, sentymentalnej sesji zdjęciowej! Tym razem dwaj bracia Gąsy: Igor i ja! Dzisiaj 3 zdjęcia z naszej zaimprowizowanej sesji! Pierwsze zrobione zostało 50 lat temu, a dwa pozostałe cztery dni temu! Na drugim zdjęciu Igor w swetrze mojej córci Julci, a na trzecim, ja z pożyczonymi włosami od Julci, a ją samą widać, jak ukrywa się za mną! To stąd chyba się słowo „pożyczka”...- pisze pod postem Gąsowski.

Przy okazji Piotr Gąsowski zdradził, że przy stylizowaniu do teraźniejszych fotek pomogła mu żona. Anna Głogowska miała niezły ubaw.

Stylizowała nas, zaśmiewając się do łez Anna Głogowska, a syn Igora czuwał nad całością naszych poczynań. Nasz Tata, bacznie się wszystkiemu przyglądał! Może zapuszczę sobie takie włosy... w końcu kiedyś byłem blondynem...- czytamy pod postem.
 

Urocze?

ZOBACZ TEŻ: Hanna Śleszyńska pokazała syna! Aktorka zwróciła się do byłego partnera: "Gąs, to Ci wyszło"