Marina pokazała, jak wygląda bez makijażu i już umalowana. Śpiewa przed lustrem w łazience. "Jestem taka ładna"

Marina znów jest aktywna na TikToku. Właśnie pochwaliła ię nowy nagraniem, na którym widać ją w dwóch odsłonach - w wersji sauté i w makijażu.

Marina już wielokrotnie pokazywała się fanom bez makijażu. Czasem gwiazda będąc w takiej wersji sauté, posiłkuje się instagramowymi filtrami. Jakiś czas temu przyznała bowiem, że jest od nich nieco uzależniona. Tym razem piosenkarka postawiła na naturalną odsłonę, tańcząc i śpiewając na tiktokowym nagraniu. 

Marina Łuczenko-Szczęsna odpowiada na złośliwą zaczepkę. Chodzi o zarobki jej mężaMarina pozuje bez makijażu i mówi o kompleksach. "Mam wobec siebie dziwne oczekiwania"

Marina bez makijażu i już umalowana

Marina od jakiegoś czasu jest obecna na TikToku. Żona Wojciecha Szczęsnego nie jest jednak tam zbyt aktywna - nagrania, na których tańczy i śpiewa, pojawiają się na jej koncie bardzo rzadko. Teraz piosenkarka widocznie postanowiła nadrobić zaległości. Na swoim tiktokowym koncie zamieściła wszak nagranie, na którym chwali się metamorfozą. Na pierwszych ujęciach kilkunastosekundowego wideo  prezentuje się w naturalnej odsłonie - bez makijażu. Chwilę później tańczy już w pełnym make-upie, a w tle słyszymy popularny na TikToku utwór "I'm so pretty" ("Jestem taka ładna"). Piosenkarka porusza ustami i wydaje się, że też śpiewa o swojej urodzie:

Jestem taka ładna, a on lubi to - słyszymy na nagraniu 
Zobacz wideo Marina chwali się metamorfozą

MarinaMarina pokazuje nowy dom i chwali się windą. "Mam nadzieję, że ta winda nikogo nie zabolała"

Póki co nagranie Mariny odtworzone zostało ponad 50 tysięcy razy. Czy to dużo? Niekoniecznie. Wokalistka cieszy się też nagraniami, które oglądano już ponad 820 tysięcy razy. Piosenkarka ma też 119 tysięcy obserwatorów. Najwięksi tiktokerzy mają ich nawet 10 milionów. Do kariery tiktokerki Marinie więc jeszcze daleko. 

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski opuścił swoją willę i zaczął tańczyć w ogrodzie. "Lewy jeszcze lepszy na TikToku niż na boisku"

POLECAMY: Andrzej Duda założył konto na TikToku! Internauci nie kryją zaskoczenia: No nie wierzę

Więcej o: