Daria Ładocha na zdjęciu przed lat. Fani zaskoczeni: Wypisz, wymaluj Kożuchowska. Widzą w niej też inne gwiazdy?

Daria Ładocha pochwaliła się starymi zdjęciami z rodzinnego albumu. Autorka książek kulinarnych bardzo się zmieniła, a fani twierdzą, że na archiwalnych fotografiach wygląda jak Małgorzata Kożuchowska.

Daria Ładocha jest aktywna w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że blogerka wzięła udział w popularnej internetowej zabawie i na życzenie fanów opublikowała kilka archiwalnych zdjęć. Przyznała przy tym, że taka aktywność przysporzyła jej sporo frajdy. 

Zobacz wideo Daria Ładocha w "Przerwie na kawę"
Ale się wkręciłam w zabawę “pokaż zdjęcie, na którym...”. Świetne to jest! Jesteście tak pomysłowi i kreatywni, że i się uśmiałam i momentami przeraziłam - napisała pod fotografiami.

Co ciekawe Ładocha postanowiła odwdzięczyć się fanom i również wymyśliła dla nich zabawę. Jej obserwatorzy mieli napisać, do kogo blogerka jest podobna. 

PS. Kogo Wam przypominam na tych zdjęciach?
 

Fani komentują

Internautów nie trzeba było długo namawiać do zabawy. Pod zdjęciami szybko pojawiły się komentarze. Opinie były jednak podzielone. Wiele osób twierdziło, że pomyliło Darię Ładochę z Małgorzatą Kożuchowską. 

Na drugim zdjęciu to wykapana Małgorzata Kożuchowska.
Myślałam, że to Małgorzata Kożuchowska.
Wypisz, wymaluj Kożuchowska - pisali.

Nie wszyscy byli jednak tego samego zdania. Wiele osób z kolei dopatrywało się podobieństwa do zagranicznych gwiazd - Gwen Stefani i Christiny Aguilery. 

Gwen Stefani, jak nic.
Dla mnie jak Christina Aguilera - pisali.

Oprócz tego pojawiło się kilka opinii, że Ładocha przed laty przypominała też Mandarynę oraz Dodę. Wy też to widzicie?

ZOBACZ TEŻ: Jak znani dzisiaj kucharze wyglądali w młodości? Sprawdziliśmy! Magda Gessler miała proste włosy, a Gordon Ramsay przypominał Leonardo DiCaprio

POLECAMY: Doda przypomniała swoje stare zdjęcie z Mandaryną. Pamiętacie jak te gwiazdy wyglądały kiedyś? Niektórym wiek służy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.