Daria Ładocha na zdjęciu przed lat. Fani zaskoczeni: Wypisz, wymaluj Kożuchowska. Widzą w niej też inne gwiazdy?

Daria Ładocha pochwaliła się starymi zdjęciami z rodzinnego albumu. Autorka książek kulinarnych bardzo się zmieniła, a fani twierdzą, że na archiwalnych fotografiach wygląda jak Małgorzata Kożuchowska.

Daria Ładocha jest aktywna w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że blogerka wzięła udział w popularnej internetowej zabawie i na życzenie fanów opublikowała kilka archiwalnych zdjęć. Przyznała przy tym, że taka aktywność przysporzyła jej sporo frajdy. 

Zobacz wideo Daria Ładocha w "Przerwie na kawę"

MarinaMarina na swojej osiemnastce przebrała się za wróżkę. Duża metamorfoza?

Ale się wkręciłam w zabawę “pokaż zdjęcie, na którym...”. Świetne to jest! Jesteście tak pomysłowi i kreatywni, że i się uśmiałam i momentami przeraziłam - napisała pod fotografiami.

Co ciekawe Ładocha postanowiła odwdzięczyć się fanom i również wymyśliła dla nich zabawę. Jej obserwatorzy mieli napisać, do kogo blogerka jest podobna. 

PS. Kogo Wam przypominam na tych zdjęciach?
 

Anna LewandowskaLewandowska wspomina ślub. Fani pytają o ostatnie zdjęcie w aparacie. To zabawna fotka Roberta

Fani komentują

Internautów nie trzeba było długo namawiać do zabawy. Pod zdjęciami szybko pojawiły się komentarze. Opinie były jednak podzielone. Wiele osób twierdziło, że pomyliło Darię Ładochę z Małgorzatą Kożuchowską. 

Na drugim zdjęciu to wykapana Małgorzata Kożuchowska.
Myślałam, że to Małgorzata Kożuchowska.
Wypisz, wymaluj Kożuchowska - pisali.

Nie wszyscy byli jednak tego samego zdania. Wiele osób z kolei dopatrywało się podobieństwa do zagranicznych gwiazd - Gwen Stefani i Christiny Aguilery. 

Gwen Stefani, jak nic.
Dla mnie jak Christina Aguilera - pisali.

Oprócz tego pojawiło się kilka opinii, że Ładocha przed laty przypominała też Mandarynę oraz Dodę. Wy też to widzicie?

ZOBACZ TEŻ: Jak znani dzisiaj kucharze wyglądali w młodości? Sprawdziliśmy! Magda Gessler miała proste włosy, a Gordon Ramsay przypominał Leonardo DiCaprio

POLECAMY: Doda przypomniała swoje stare zdjęcie z Mandaryną. Pamiętacie jak te gwiazdy wyglądały kiedyś? Niektórym wiek służy

Więcej o: