Doda przypomniała swoje stare zdjęcie z Mandaryną. Pamiętacie jak te gwiazdy wyglądały kiedyś? Niektórym wiek służy

Doda po 15 latach ponownie spotkała się z Mandaryną na jednej scenie. Piosenkarka przy okazji przypomniała ich archiwalne zdjęcia. Nie tylko one przeszły wielką metamorfozę na przestrzeni lat.
Doda i Mandaryna Doda i Mandaryna EAST NEWS

Doda i Mandaryna

Doda i Mandaryna ponad 15 lat temu były największymi muzycznymi rywalkami. Po latach ponownie spotkały się na jednej scenie podczas koncertu sylwestrowego.

Doda i Mandaryna
instagram.com@dodaqueen

Na to zdjęcie czekali wszyscy. Dla mnie jest wyjątkowo symboliczne, bo przypomina mi, że przez te 15 lat spełniłam swoje marzenia, zrealizowałam cele, podołałam wyzwaniom No i zaczęłam się mieścić w kadrze. Kiedy patrzę teraz na 20-letnią siebie z uśmiechem myślę: nie było łatwo kochana,ale było warto. Mandaryna dzięki za super spotkanie po latach - napisała Doda pod zdjęciem.

Przy okazji zażartowała z samej siebie sprzed lat.

Doda i Mandaryna
instagram.com@dodaqueen

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek KAPIF

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek przeszła jedną z największych metamorfoz w rodzimym show-biznesie. Pamiętacie jej początki? Tak właśnie wyglądała w 2007 roku. Teraz jest nie do poznania. 

#Rozenek-Majdan Malgorzata2020-09-08
Kapif.pl

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski 2011 rok Anna Lewandowska, Robert Lewandowski 2011 rok Christoph Reichwein / Imago Sport / Forum

Anna Lewandowska

Czas działa zdecydowanie na korzyść Anny Lewandowskiej. Patrząc na jej archiwalne zdjęcia z mężem, aż trudną ją rozpoznać. 

a
Fot. Plotek Exclusive

Anna Mucha Anna Mucha KAPIF

Anna Mucha

Anna Mucha zmieniła swój wizerunek o 180 stopni. Aktorka sporo schudła, postawiła na inną fryzurę, a także na bardziej modne stylizacje. Zmiana zdecydowanie na plus. 

Anna Mucha
East News

Zenek Martyniuk Zenek Martyniuk Agencja Wyborcza.pl

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk jest na polskiej scenie disco polo od samego początku. Cekinowe stroje, ponadprogramowe kilogramy to już przeszłość. Teraz król disco stawia na klasykę.

Konferencja 'Sylwester marzeń z Dwójką', grudzień 2020, Zenon Martyniuk
AKPA

Patryk Vega w 2015 roku Patryk Vega w 2015 roku KAPIF.pl

Patryk Vega

Patryk Vega swoją metamorfozę przeszedł stosunkowo niedawno. Jeszcze kilka lat temu borykał się ze sporą nadwagą. Reżyser schudł kilkadziesiąt kilogramów i zmienił swój wizerunek. Pamiętacie go jeszcze z dawnych czasów?

Małgorzata Rozenek z synem
Kapif

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki KAPIF

Kuba Wojewódzki

Na początku swojej przygody z show-biznesem Kuba Wojewódzki nie przywiązywał wagi do swojego wyglądu. Rozciągnięte i za duże ubrania były dla niego na porządku dziennym. Po latach król TVN zmienił styl. Kocha luksusowe marki, czym często chwali się na Instagramie.

Kuba Wojewódzki
KAPIF

Karolina Szostak Karolina Szostak KAPIF.pl

Karolina Szostak

Karolina Szostak przez wiele lat zmagała się z nadwagą. Dziennikarka Polsatu zdecydowała się zmienić swój wizerunek. Zmieniła dietę, a także zaczęła regularnie ćwiczyć. Na efekty nie trzeba było długo czekać!

Karolina Szostak
Fot. karolinaszostak/Instagram

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Instagram.com/ malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska od lat uchodzi w Polsce za ikonę mody. Aktorka stawia na klasyczne stylizacje i od dłuższego czasu jest wierna swojej krótkiej fryzurze. Pamiętacie ją jeszcze w długich włosach?

Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze!
kapif.pl

Więcej o: