Jak znani dzisiaj kucharze wyglądali w młodości? Sprawdziliśmy! Magda Gessler miała proste włosy, a Gordon Ramsay przypominał Leonardo DiCaprio

Gotowanie w telewizji stało się modne już ponad 20 lat temu. Właśnie wtedy wschodziły pierwsze gwiazdy tego fachu, które znamy do dziś. Jesteście ciekawi, jak Gordon Ramsay, Jamie Olivier czy Nigella Lawson wyglądali w młodości?
Gordon Ramsay Gordon Ramsay Instagram/gordongram

Gordon Ramsay

Gordon Ramsay jest bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci światowej gastronomii. Jego nieposkromiona i wybuchowa osobowość zagwarantowała mu niemały, medialny sukces, czym ten może cieszyć się do dzisiaj. Jak wyglądał kiedyś? Na Instagramie pochwalił się kilkoma archiwalnymi fotkami. Ta pierwsza z nich pochodzi z czasów końca jego szkoły średniej. Musimy przyznać, że tutaj przypomina nam Leonardo DiCaprio.

Gordon Ramsay
instagram.com/gordongram/

Na jego profilu możemy znaleźć również zdjęcie z początków jego kariery w gastronomi. Gordon Ramsay miał wówczas jedynie 22 lata.

Gordon Ramsay
instagram.com/gordongram/

To szef kuchni Albert & #thierrybusset i ja we Francji jako para młodych strzelców w wieku 22 lat, gotując dla jednego z niesamowitych mentorów, z którymi kiedykolwiek pracowałem. Był twardy, uczciwy, pełen pasji i niesamowicie wyrozumiały - czytamy pod postem kucharza.
Nigella Lawson Nigella Lawson Screen z Instagram.com/nigellalawson/

Nigella Lawson

Nigellę Lawson zna chyba każdy miłośnik gotowania. Jej programy kulinarne zawsze cieszyły się ogromną popularnością, podobnie jak książki, które rozchodziły się w milionowych nakładach. Nigella, gdyby nie zajęła się gastronomią, spokojnie mogłaby być modelką. Zobaczcie, chociażby jej zdjęcie, na którym miała 23 lata.

Nigella Lawson
instagram.com/nigellalawson/

A tak Nigella prezentowała się w 1998 roku, podczas sesji zdjęciowej do jednej ze swoich pierwszych książek.

Nigella Lawson
instagram.com/nigellalawson/

Jamie Oliver Jamie Oliver Fot. DAVID LOFTUS

Jamie Oliver

Patrząc na Jamiego Olivera, aż trudno uwierzyć, że swoje pierwsze kroki w programach kulinarnych w telewizji, stawiał już ponad 20 lat temu. Jakiś czas temu na jego Instagramie pojawiła się fotka z 1999 roku, na której możemy zobaczyć kulisy powstawania jego pierwszego programu. Co ciekawe, kulinarne show kręcono w jego prywatnym mieszkaniu.

Jamie Oliver
instagram.com/jamieoliver/

Kucharz pokazał też zdjęcie z 2000 roku, kiedy to po raz pierwszy odwiedził Australię.

Jamie Oliver
instagram.com/jamieoliver/

Bardzo się zmienił? 

Magda Gessler Magda Gessler Instagram/ @magdagessler_official

Magda Gessler

Królowa polskiej gastronomi może być tylko jedna. Mało kto pamięta, że Magda Gessler swoje początki w telewizji zaliczyła jeszcze pod koniec lat 90. Jak wtedy wyglądała? 

Magda Gessler, Lara Gessler
instagram/magdagessler_official, lara_gessler

Restauratorka słynie ze swojej burzy loków. Co ciekawe, w swoim życiu przez pewien czas miała wyprostowane włosy. 

Magda Gessler, waldemar
Instagram.com/ magdagessler_official

Lepiej w lokach, czy w prostych? 

Robert Makłowicz Robert Makłowicz Kapif

Robert Makłowicz

Robert Makłowicz największą popularność zyskał dzięki programom kulinarnym w TVP. Mimo że kucharz już nie współpracuje z Telewizją Publiczną, wciąż cieszy się sympatią wśród widzów, a także internautów. Spoglądając na jego fotkę z 2003 roku, przyznajemy, że mijający czas zdecydowanie działa na jego korzyść. Przekonajcie się zresztą sami.

Robert Makłowicz
EAST NEWS

Ewa Wachowicz Ewa Wachowicz Instagram/ewawachowicz

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz jest jedną z gwiazd telewizji Polsat. Właśnie tam przez wiele lat prowadziła kulinarne show "Ewa gotuje". Nie można jednak zapomnieć, że swoją karierę w show-biznesie zaczęła w Konkursie Miss Polonia 1992. 

Ewa Wachowicz
instagram.com/ewawachowicz/

Mimo że od tamtego czasu minęło już ponad 27 lat, Ewa Wachowicz wciąż prezentuje się świetnie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.