Maffashion pokazuje swoje mieszkanie. "Zawsze chciałam drewniany sufit". W środku złote krany i płaskorzeźby

Maffashion odpowiedziała na prośby fanów i pokazała swoje mieszkanie. Jest bogato i... nietypowo.

W połowie września na świat przyszedł pierwszy syn Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego. Para nazwała pierworodnego syna dość nietypowo. Chłopiec otrzymał dwa imiona - Bastian Jan.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion spędza pierwsze Święta Bożego Narodzenia z synem. Pochwaliła się rodzinną sesją zdjęciową przy choince

Maffashion i Fabijański w związku z powiększeniem rodziny zaczęli zastanawiać się także zmianą miejsca zamieszkania. Kupili dom, który na razie jest w fazie remontu. 

CZYTAJ TEŻ: Maffashion kupiła nowy dom! Jest gigantyczny. Ma piętro, duże okna i podwórko. O pomoc w urządzeniu poprosiła znaną celebrytkę

Maffashion pokazała remontowane mieszkanie. Jest nietypowo

Choć Maff regularnie pokazuje fanom, co dzieje się na placu budowy domu, spora część jej obserwatorów jest żywo zainteresowana, jak blogerka wykończyła własne mieszkanie. Mimo że nie wszystko jest jeszcze gotowe, Julia postanowiła zaspokoić ciekawość internautów. Pokazała między innymi łazienkę, której ściany wyłożone są nietypowymi kafelkami. Uwagę zwraca również złoty kran i zielona podłoga. 

Jeszcze wszystko obklejone. Brakuje lustra i oświetlenia. Na podłodze zasłonięty zielonkawy beton pasujący do tych niesamowitych kafli - napisała.

Maffashion pochwaliła się także drewnianym sufitem i... płaskorzeźbami z kotami i popularnymi roślinami - monsterami. 

POLECAMY: Kłopot Maffashion. Zamówiła choinkę za 800 zł. "Nocnik wypchany papierem"

Zobaczcie zdjęcia nowego mieszkania Julii. Myślicie, że dom będzie urządzony w podobnym klimacie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.