Kłopot Maffashion. Zamówiła choinkę za 800 zł. "Nocnik wypchany papierem"

Maffashion zamówiła do domu choinkę z dostawą i przybraniem. Efekt jednak mocno ją rozczarował. Oburzona Julia Kuczyńska na Instagramie zrelacjonowała choinkową porażkę. Ale nie martwcie się! Pomoc już nadeszła. Maffashion i Sebastian Fabijański z synkiem mogą cieszyć się pięknie przystrojonym drzewkiem.

Nie ma świątecznej atmosfery bez choinki. Wiedzą o tym również Maffashion i jej partner Sebastian Fabijański. W tym roku znana blogerka postanowiła - jak sama napisała - wesprzeć branżę kwiatową. Zamówiła do domu choinkę z dekoracją. Koszt całości: 800 zł. Usługą była jednak bardzo zawiedziona. Kiedy dekoratorzy opuścili dom, pożaliła się fanom na instastories. Zamieściła też zdjęcia choinki.

Choinka MaffashionChoinka Maffashion instagram/maffashion_official

W jej relacji mogliśmy zobaczyć krzywe drzewko z niedbale zarzuconymi ozdobami. Jak mówiła Maffashion, zwracała uwagę parze dekoratorów już w trakcie ich pracy, ale nie przyniosło to efektu. Opisywała, że drzewko jest "martwe" i nie pomaga mu "nocnik wypchany papierem", jak określiła stojak. 

Blogerka ujawniła też, że dekoratorka napisała później do Fabijańskiego wiadomość, iż odeszła z pracy; ponoć nie godzi się na jakość usług, jakie świadczyła jej firma.

Po tym, jak Maffashion opisała problem na instastories, w jej domu pojawiła się inna firma z nową choinką. Zadowolona Maff z synkiem na rękach relacjonowała:

Mamy piękną choinkę. Bastek już zaakceptował. Ubierzemy choinkę wspólnie za rok.
Naprawdę jest piękna. Piękna!

- zachwycała się Julia Kuczyńska.

Z jej instastories wynika też, że od pierwszej firmy dostała w ramach rekompensaty kosz słodyczy.

Choinki są ciężkie do okiełznania

- napisała firma w pojednawczym liściku.

A jak było u Was? Sami w tym roku ubieraliście choinkę?

Nowa choinka MaffashionNowa choinka Maffashion instagram/maffashion_official

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.