Maffashion spędza pierwsze Święta Bożego Narodzenia z synem. Pochwaliła się rodzinną sesją zdjęciową przy choince

Maffashion pochwaliła się na Instagramie pierwszą świąteczną sesją zdjęciową z synem. Internauci są zachwyceni.

Maffashion jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W końcu to właśnie dzięki nim stała się ogólnopolską gwiazdą. Blogerka regularnie relacjonuje swoje życie prywatne na Instagramie. To właśnie tam pochwaliła się, że spodziewa się dziecka i to zaledwie trzy tygodnie przed porodem. Było to niemałym zaskoczeniem dla fanów blogerki. Mimo że prawie cały czas ciąży Julia ukrywała przed światem, to już po rozwiązaniu była zdecydowanie bardziej otwarta. Chętnie pokazywała kulisy swojego macierzyństwa, więc nic dziwnego, że opublikowała także świąteczną sesję zdjęciową z synem.

Maffashion Julia KuczyńskaMaffashion zdradza, jak planuje o siebie zadbać w najbliższym czasie: Jakieś zabiegi ujędrniające

Pierwsze Święta Bożego Narodzenia Maffashion z synem 

Maffashion tegoroczne Święta Bożego Narodzenia z pewnością będzie długo wspominać. Niedawno pisaliśmy o tym, że Julia zamówiła choinkę za 800 złotych, która okazała się wielkim niewypałem.

ZOBACZ TEŻ: Kłopot Maffashion. Zamówiła choinkę za 800 zł. "Nocnik wypchany papierem"

Na szczęście blogerce udało się w ostatniej chwili uratować sytuację, dzięki czemu wraz z Sebastianem Fabijańskim i ich synem mogą cieszyć się pięknie przystrojonym, świątecznym drzewkiem. Nie mogło obyć się bez świątecznej sesji zdjęciowej. Świeżo upieczona mama zamieściła na Instagramie kilkanaście świątecznych zdjęć. Możemy zobaczyć, jak w towarzystwie syna Bastka, pozuje na tle choinki.

 

Zdjęcia Maffashion z synem bardzo spodobały się obserwatorom blogerki. 

Uroczy widok! Wesołych świąt dla Was! 
Tak patrzę na te zdjęcia i myślę, że Ty od zawsze byłaś mamą.
Miłość w najprawdziwszej postaci - piszą pod zdjęciem.

Urocze? 

Zobacz wideo Co zaskoczyło Maffashion w macierzyństwie? "To jest loteria, jaki ten dzidziuś będzie"
Więcej o: