Katarzyna Cichopek na rodzinnym zdjęciu z mężem i dziećmi. Od razu widać, w kogo wdały się pociechy

Katarzyna Cichopek opublikowała zdjęcie z najbliższymi. Rodzina świętuje siódme urodziny Helenki.

Katarzyna Cichopek jest aktywna w mediach społecznościowych, a gdy tylko została gospodynią "Pytania na śniadanie", obserwatorów na jej instagramowym profilu przybyło. Śmiało można powiedzieć, że Kasia jest obecnie jedną z naczelnych polskich influencerek. Do niedawna zdjęcia z dziećmi były na jej profilu rzadkością, jednak dumna mam dwójki pociech coraz częściej chwali się nimi w sieci.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zadebiutowała w PNŚ

Od pewnego czasu Katarzyna Cichopek wrzuca coraz więcej zdjęć ze swoimi pociechami. Coraz częściej możemy oglądać też twarze dzieci. Nic więc dziwnego, że każda fotografia w towarzystwie Helenki i Adama przyciąga uwagę fanów tańczącej aktorki. Niedawno pisaliśmy o tym, że Cichopek opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała z córką w jej pokoju.

Katarzyna Cichopek pokazała dzieci

Gwiazda serialu "M jak miłość" właśnie opublikowała zdjęcie, do którego zapozowała z Marcinem Hakielem i dziećmi w ramce zrobionej z balonu. Rodzina ma okazję do świętowania, ponieważ Helenka skończyła siedem lat.

Moja mała Myszka kończy dziś 7 lat! Rośnij duża, zdrowa i szczęśliwa Maleńka nasza - czytamy.
 

W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się wiele życzeń, a także komplementów. Trzeba przyznać, że rodzina świetnie się prezentuje. Wszyscy mają uśmiechy na twarzach - widać, że to szczęśliwy dzień nie tylko dla Helenki.

Sto lat dla Helenki, piękny tort LOL-owy! A rodzinka jak z obrazka. Pozdrawiamy.
Jaka piękna rodzina!
Ładna rodzinka, wszystkiego najlepszego dużo radości dla córeczki - pisali obserwatorzy.

My również życzymy Helence wszystkiego, co najlepsze. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.