Kasia Cichopek w szlafroku i z mokrymi włosami prezentuje swoją łazienkę na Instagramie. Postawiła na klasykę

Kasia Cichopek wrzuciła nowe zdjęcie na Instagram. Możemy na nim zobaczyć łazienkę gwiazdy "M jak miłość". Jest prosto i klasycznie.

Kasia Cichopek jest bardzo aktywna na Instagramie. Coraz częściej pokazuje na nim swoje dzieci, romantyczne zdjęcia z mężem Marcinem Hakielem, a także prezentuje wnętrza swojego mieszkania. Wiemy już, jak wygląda jej kuchnia, a teraz przyszedł czas na łazienkę. Kasia Cichopek postanowiła na klasyczną biel.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek pozuje z córką w kuchni. Jest stylowo i nowocześnie. Wnętrze jak z katalogu

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zadebiutowała w PNŚ

Kasia Cichopek pokazała łazienkę

Gwiazda "M jak miłość" wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie. Widzimy ją w kolorowym szlafroku we wzory i z mokrymi włosami. Aktorka w ten sposób postanowiła opowiedzieć o pielęgnacji swoich włosów. Okazuje się, że właśnie stosuje popularną wśród włosomaniaczek metodę mycia włosów.

(...) testuje metodę mycia głowy OMO. Najpierw nakładam odżywkę na wilgotne włosy na wysokości ucha i wmasowuje aż po końce, później nie zmywając odżywki myje szamponem skórę głowy, spłukuje całość i na koniec ponownie nakładam odżywkę na całej długości włosów. Jestem ciekawa rezultatów. Opowiem Wam o nich za tydzień - napisała aktorka.
 

Julia KosteraJulia Kostera zaszalała z kreacją na gali Fame MMA

My patrzymy jednak przede wszystkim na łazienkę Kasi Cichopek. Na zdjęciu widać tylko fragment pomieszczenia, ale można zauważyć, że gwiazda TVP postawiła na klasyczną biel. Białe są płytki, szafka nad toaletą, a także umywalka, nad którą wisi duże proste i pozbawione ozdób lustro. Uwagę zwraca jednak dekoracyjny element w postaci kwiatów pod szafką. Tam też możemy zauważyć nieco inne kafelki - szare i z ozdobnymi motywami roślinnymi.

Zobacz też: Bracia Mroczkowie zaliczyli wpadkę w "Jaka to melodia?". Nie rozpoznali wielkiego przeboju. Kasia Cichopek nie była lepsza