Katarzyna Cichopek pozuje z córką w kuchni. Jest stylowo i nowocześnie. Wnętrze jak z katalogu

Katarzyna Cichopek często pokazuje mieszkanie na Instagramie. Tym razem przyszedł czas na kuchnie.

Dzięki roli Kingi Zduńskiej w "M jak miłośćKasi Cichopek udało się na dłużej zagrzać miejsce w polskim show-biznesie. Ostatnie miesiące pokazują, że gwiazda nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Wraz z nadejściem jesieni dołączyła do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie". W siłę rośnie też jej profil na Instagramie. Posty Cichopek śledzi już ponad 400 tysięcy osób, dzięki czemu może liczyć na intratne współprace.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zadebiutowała w PNŚ

Katarzyna Cichopek pokazała fragment kuchni

Co prawda Kasia Cichopek konsekwentnie nie pokazuje twarzy dzieci w mediach społecznościowych, ale nie oznacza to, że nie pozwala sobie na prywatę na Instagramie. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" regularnie wrzuca do sieci zdjęcia z domowego zacisza, dzięki czemu internauci mogą podejrzeć, jak mieszka ich idolka.

Katarzyna Cichopek i Rafał Mroczek"Jaka to melodia?". Bracia Mroczkowie i Katarzyna Cichopek nie odgadli znanego polskiego utworu

Ostatnio serialowa Kinga Zduńska zaprosiła swoich obserwatorów do kuchni. Tam zapozowała do zdjęcia razem z siedmioletnią córką. Oczywiście Helena stała tyłem do obiektywu. W tle widać natomiast kuchenne meble. Jest nowocześnie, a pomieszczenie przypomina te z katalogów wnętrzarskich.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Instagram/katarzynacichopek

To nie pierwszy raz, kiedy Katarzyna Cichopek pokazała fragment mieszkania w mediach społecznościowych. Wcześniej chwaliła się już między innymi tarasem i łazienką. Podoba wam się to, jak urządziła dom razem z Marcinem Hakielem?

ZOBACZ: Kasia Cichopek pokazała łazienkę. Nie obyło się bez uszczypliwości. "Ciężko dogodzić"