Katarzyna Cichopek zaskakuje eleganckim strojem na home office. Internauci nieco zdziwieni: Ty tak chodzisz po domu?

Katarzyna Cichopek wyskoczyła z domowego dresu i zaprezentowała fanom stylizację na home office. Oprócz eleganckiego stroju aktorki internauci dostrzegli także elementy ozdobne jej kuchni, a dokładniej... niepraktyczne położenie rośliny. Gwiazda wytłumaczyła, jak radzi sobie z kwiatem.

Projektanci mody dostosowują się do aktualnych potrzeb klientek, które w większości zmuszone są do pracy w formie zdalnej. Wypełnianie obowiązków zawodowych w piżamie jest według ekspertów od home office mało efektywne. Z taką tezą zgadza się prawdopodobnie również Katarzyna Cichopek, która zapozowała w kuchni w eleganckiej stylizacji - czarnych długich spodniach oraz dwurzędowej marynarce w pepitkę z bufiastymi rękawami. Aktorka zrobiła sobie zdjęcie i pochwaliła się nim na Instagramie, ale jednocześnie zdradziła, że zaraz przebierze się w wygodniejszy strój. 

"Domowa" stylizacja Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek nie po raz pierwszy chce zaaranżować swoją domową przestrzeń tak, by stworzyć w niej substytut miejsca pracy czy restauracji. Niedawno "wybrała się" się z mężem na randkę do salonu, a teraz zadbała o elegancką stylizację na home office. 

Home office look. Choć w spodniach od piżamki jest wygodniej. Zaraz się przebiorę - czytamy na instagramowym profilu aktorki.
 

Internauci podziwiają gwiazdę za próbę powrotu do normalności, która przejawia się chociażby zmianą garderoby w godzinach pracy w domu.

Jeju, jak ty tak chodzisz po domu na co dzień, nabieram ogromnego szacunku! 

Kasia wyjaśniła jednak, że tak eleganckie stylizacje wybiera jedynie na biznesowe spotkania na Zoomie, a później wskakuje w wygodniejszy strój. 

Niektórzy fani aktorki skupili się jednak nie na samym ubiorze Cichopek, a wystroju jej kuchni. Jedna z użytkowniczek Instagrama zauważyła, że duży ozdobny kwiat zasłania dostęp do piekarnika i "zmartwiona" zapytała: 

A ja się tak zastanawiam, czy pani nie korzysta z pieca, czy za każdym razem przesuwa pani kwiatek?

Cichopek nabrała dystansu do tego typu pytań, dlatego odpisała internautce z humorem, wyjawiając przy okazji ciekawy patent. 

Tajemnice mojego kwiatka wyjawiłam jakiś czas temu. Uwaga... To może być dla was wstrząs. Donica jest na kółkach i swobodnie mogę nią jeździć po całym mieszkaniu.

Zagadka rozwiązana! Mamy nadzieję, że odpowiedź Kasi zaspokoiła ciekawość internautów. 

Zobacz wideo Debiut Katarzyny Cichopek w "Pytaniu na śniadanie"!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.