Katarzyna Cichopek w czerwonej mini wybrała się na randkę z mężem. "Idziemy na kolację do salonu"

Katarzyna Cichopek unika wychodzenia z domu. Aktorka "M jak miłość" znalazła alternatywne rozwiązanie dla randki z mężem w restauracji.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel lubią dzielić się swoim życiem rodzinnym w mediach społecznościowych. Byli szczególnie aktywni w sieci podczas pierwszego lockdownu. Regularnie relacjonowali domową naukę tańca, czy inne alternatywne sposoby spędzania czasu w kwarantannie. Niedawno ponownie zamknięto kina, teatry, szkoły i galerie handlowe, więc Katarzyna Cichopek ma o wiele więcej czasu dla siebie. Aktorka znalazła sposób, jak ożywić swój związek bez wychodzenia z domu. 

Katarzyna Cichopek, 'M jak miłość'"M jak miłość". Aktorzy publikują stare zdjęcia. Stylówka Cichopek wygrywa

Katarzyna Cichopek w mini na randce z mężem w salonie 

Katarzyna Cichopek pochwaliła się na Instagramie nietypową randką. Aktorka "M jak miłość" i Marcin Hakiel postanowili spędzić romantyczny wieczór w domowym salonie.

Wyszykowałam się na randkę z mężem. Idziemy na kolacje do salonu. Włożyłam sukienkę bordową z przekładanym dekoltem, która wyśmienicie podkreśla kobiece kształty. Dla mnie to prawdziwy sztos...- czytamy pod postem Kasi.

Katarzyna Cichopek"Pytanie na śniadanie". Mokra wpadka w odcinku na żywo. Katarzyna Cichopek została obsikana przez psa!

Kasia Cichopek pochwaliła się swoją stylizacją. Aktorka włożyła bordową mini, do której dobrała czarne kozaki za kolano. Internauci są pod wrażeniem celebrytki w takim wydaniu, o czym dają znać w komentarzach.

Sprawdziłam tę sukienkę w sklepie. Muszę powiedzieć, że wyglądasz lepiej niż ich modelka. 
Kasia lepiej być nie może. Pozazdrościć mężowi. Zjawiskowa!
Pani Kasia jak zwykle zaskakuje swoim wyglądem. Pięknie wyglądasz - piszą pod zdjęciem fani. 
 

Wam też tak spodobała się jej stylizacja? 

ZOBACZ TEŻ: Bracia Mroczkowie zaliczyli wpadkę w "Jaka to melodia?". Nie rozpoznali wielkiego przeboju. Kasia Cichopek nie była lepsza

Więcej o: