Katarzyna Cichopek pozuje z córką w jej pokoju. Jest fantazyjny fotel, śliczna toaletka i dywanik z żółwiem

Katarzyna Cichopek opublikowała nowe zdjęcie z córką. Czyta jej książkę. My patrzymy na wystrój pokoju Helenki - przytulnie.

Katarzyna Cichopek jest gwiazdą Telewizji Polskiej od 20 lat (w 2000 roku zadebiutowała w "M jak miłość"), jednak dopiero w ostatnim czasie szefostwo postanowiło zrobić z niej główną twarz stacji. Tańcząca aktorka została gospodynią "Pytania na śniadanie", przejmując wolny wakat po Tamarze Gonzalez. Nic więc dziwnego, że jej instagramowe statystki skoczyły - dziś jest jedną z naczelnych influencerek w kraju, która na Instagramie reklamuje niemalże wszystko. Większa aktywność w sieci poskutkowała również tym, ze Cichopek zaprosiła swoich fanów do warszawskiego lokum. Zobaczcie, jak wygląda pokój jej córki.

Katarzyna Cichopek"Pytanie na śniadanie". Mokra wpadka w odcinku na żywo. Katarzyna Cichopek została obsikana przez psa!

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przyłapana na tańcu w słuchawkach

Katarzyna Cichopek pozuje z córką. W tle widać pokój Helenki

Od pewnego czasu Katarzyna Cichopek wrzuca coraz więcej zdjęć ze swoimi pociechami (kiedyś aktorka bardzo dbała, by wizerunek jej dzieci nie był publikowany). Ostatnio jednak na zdjęciach aktorki można dostrzec twarze dziewięcioletniego Adasia i siedmioletniej Helenki. Na najnowszym pozuje z córką.

Czytanki, bujanki - napisała.
 

Tym razem większą uwagę przykuwa tło zdjęcia - pokój Helenki. Dziewczynka niczym prawdziwa młoda dama ma własne biurko z lusterkiem w białym kolorze. Na środku wisi wiklinowa huśtawka, a przy jasnej szafie, która stoi w rogu, widać również niebieski dywanik z żółwiem. Fanom też przypadł do gustu.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Macademian Girl, Robert El GendyKatarzyna Cichopek o głośnym odejściu Macademian Girl z "PnŚ"

Internauci nie szczędzili paniom komplementów.

Ślicznie wyglądasz z córeczką.
Kasiu, cudowne wyglądasz.

Czekamy na kolejne rodzinne zdjęcia aktorki.