Gwiazdy na otwarciu największego salonu Sinsay w Polsce: Katarzyna Cichopek w modnej czapce, Maja Hyży w krótkiej spódnicy

Gwiazdy wróciły na ściankę, a to za sprawą otwarcia największego salonu marki Sinsay w Polsce. Na evencie pojawiło się sporo gwiazdy m.in. Katarzyna Cichopek z mężem.

11 grudnia odbyły się pierwsze zakupy w największym salonie SINSAY w Polsce w warszawskiej Galerii Północnej. Imprez show-biznesowych jest coraz mniej, więc nic dziwnego, że na otwarciu sklepu pojawiła się cała masa gwiazd rodzimego show-biznesu. Stęsknione za ścianką gwiazdy pozowały ochoczo fotoreporterom w stylizacjach, które można kupić w bardzo przystępnych cenach właśnie w salonie SINSAY.

Isis GeeIsis Gee nie przypomina siebie sprzed lat. Przeszła ogromną metamorfozę

Gwiazdy na otwarciu salonu Sinsay

Na otwarciu sklepu pojawiła się m.in. Katarzyna Cichopek z mężem. Aktorka "M jak miłość" postawiła na wygodną, zimową stylizację. Wybrała beżową kurtkę z futerkowego materiału, ciepły golf o dłuższym kroju, legginsy ze sztucznej skóry. Stylizację dopełniła gładką czapką, którą można dostać za niespełna 16 zł. Kasia Cichopek wygląda dziewczęco i z klasą. Co ciekawe, zestaw, jaki wybrała celebrytka, nie jest wcale taki drogi, bo kosztuje niecałe 400 zł.

Julia Wieniawa  przed studiem DDTVNJulia Wieniawa w odważnej stylówce. Całość podkreśla figurę, ale czy aktorce nie jest za zimno?

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek AKPA

Oprócz Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela na otwarciu salonu pojawili się również: Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał, Maja Hyży, Zuza Jabłońska, Marcelina Leszczak, Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak-Krawczyk i Bartek Jędrzejak. Ich zdjęcia z tego wieczoru możecie zobaczyć w naszej galerii.

Sprawdź także: Produkty Sinsay damskie!

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zadebiutowała w PNŚ
Więcej o: