Piotr Machalica w ciężkim stanie trafił do szpitala! Informacje potwierdziła Krystyna Janda. Jest podłączony do respiratora

Piotr Machalica w ciężkim stanie trafił do szpitala. Przykre wieści podała do wiadomości publicznej jego przyjaciółka, Krystyna Janda.

Pierwsze informacje na temat złego stanu zdrowia Piotra Machalicy podała do opinii publicznej w niedzielę wieczorem Krystyna Janda. Gwiazda opublikowała na facebooku wpis, który jednak po czasie usunęła. Portal WP skontaktował się z aktorką, która nie chciała komentować sprawy.

Piotr Machalica trafił do szpitala. Krystyna Janda potwierdziła

Aktorka poinformowała, że jej wieloletni przyjaciel trafił do szpitala w ciężkim stanie i aktualnie nie może samodzielnie oddychać.

Piotr w ciężkim stanie w szpitalu, pod respiratorem, w śpiączce farmakologicznej. Trzymajcie razem z nami za niego kciuki. Straszny czas - napisała aktorka, zamieszczając pod postem zdjęcie Machalicy.

Dziennikarzom WP udało się dodzwonić do Jandy, która odparła, że: 

Nic więcej nie wie.

Czekamy więc na kolejne informacje na temat stanu zdrowia Machalicy. Życzymy mu dużo zdrowia!

Warto dodać, że aktor miał problemy ze zdrowiem siedem lat temu - przeszedł bowiem operację serca. Z czasem wszystko wróciło jednak do normy, a gwiazdor we wrześniu bieżącego roku się ożenił. Na weselu bawiło się mnóstwo jego znanych przyjaciół. W tym ważnym dniu towarzyszyli mu między innymi Krystyna Janda, Joanna Liszowska, Artur Żmijewski wraz z małżonką oraz Katarzyna i Cezary Żakowie. Mimo że Piotr Machalica i Edyta Olszówka utrzymują dobre relacje, aktorki zabrakło na uroczystości. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.