"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska udostępniła zdjęcie z chrztu Liwii. Fani nie mają wątpliwości, do kogo jest podobna

"Rolnik szuka żony". Anna i Grzegorz Bardowscy ochrzcili małą Liwię, a zdjęciem z uroczystości pochwalili się w sieci. Fani są zgodni co do tego, do kogo podobna jest dziewczynka.

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". Szybko zrozumieli, że łączy ich coś więcej, a znajomość przerodziła się w miłość. Dziś ukochani tworzą szczęśliwe i zgrane małżeństwo z czteroletnim już stażem. Owocem ich związku są dwie pociechy - kilkumiesięczna Liwia oraz trzyletni Jaś. Ostatnio Bardowscy zdecydowali się ochrzcić młodszą pociechę, a zdjęciem z uroczystości podzielili się na Instagramie.

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Anna i Grzegorz udostępnili rodzinne zdjęcie z chrztu

Anna i Grzegorz Bardowscy świetnie realizują się w roli rodziców. W mediach społecznościowych chętnie pokazują, że pociechy są dla nich całym światem. Teraz małżonkowie podzielili się z fanami zdjęciem z wyjątkowej uroczystości, jaką był chrzest Liwii. Na zamieszczonej na Instagramie fotografii zapozowała cała rodzina Bardowskich

Kilka wspomnień z ubiegłej niedzieli. Chrzest Liwii - podpisała zdjęcie Bardowska.
 

Obserwatorzy zachwycili się rodzinną fotografią z tego ważnego dla Bardowskich wydarzenia. W komentarzach oprócz gratulacji i wyrazów sympatii, znalazły się również pewne spostrzeżenia. Fani zauważyli, że mała Liwia bardziej przypomina z wyglądu mamę, podczas gdy Jaś podobny jest do taty.

Ale Wam się dzieci podzieliły. Synek tatusiowy, a córeczka mamusina.
Liwcia to cała mama. Pięknie.
Cudowna z Was rodzinka. Pozdrawiamy Was - czytamy. 

A Wy podzielacie zdanie fanów rodziny Bardowskich? Też uważacie, że Liwia jest bardziej podobna do mamy?

Polecamy: Ania i Grzegorz Bardowscy obchodzą czwartą rocznicę ślubu. Zdradzili, co mają wygrawerowane na obrączkach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.