Ania Bardowska z "Rolnika" pokazała pokój dzieci. "Kącik edukacyjny idealny dla 3-latka"

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się na Instagramie pokoikiem swojej pociechy. Jest jasny i bardzo schludny.

Ania Bardowska znana jest telewidzom z emitowanego na antenie TVP1 reality show "Rolnik szuka żony". Rolniczka jest bardzo zaangażowana w rolę mamy, a na swoim profilu na Instagramie fanom przybliża ostatnio głównie sprawy związane z macierzyństwem. Poleciła m.in. obserwatorom wózek w bardzo przystępnej cenie, a także podjęła temat odpowiedniego ubioru niemowląt.

"Rolnik szuka żony". Zobaczcie, które pary przetrwały. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Ania Bardowska pokazała pokoik dziecięcy

Ania Bardowska jest mamą dwójki dzieci, które przyszły na świat dzięki jej miłości z poznanym w programie Grzegorzem. Tym razem rolniczka zdecydowała się na Instagramie pokazać pokoik swoich pociech. Wnętrze przygotowane przez Bardowską jest bardzo schludne i jasne, z wydzielonym kącikiem do nauki. 

Domowe przedszkole - podpisała zdjęcie Ania Bardowska.
 

Nam najbardziej przypadły do gustu powieszone na ścianie przeurocze obrazki ze zwierzakami. Obserwatorzy Ani Bardowskiej także pochwalili jej gust w dziedzinie aranżacji wnętrza.Oto niektóre z komentarzy:

Ekstra design! Mam wrażenie, że Ania Bardowska czuje się jak rybka w wodzie, ma taki myk do aranżacji wnętrz! Bardzo mi się podoba ;) Pozdrawiam.
Plansze z literami chyba dla ozdoby, bo nie w takiej kolejności wprowadza się litery. No, ale plus za intencję.
Kącik edukacyjny idealny dla 3 latka :) Przygotowanie pod przedszkole - super pomysł.
Super. W takiej uporządkowanej przestrzeni dziecku łatwiej się skupić.

Sama Ania też odniosła się do tego, że w pokoju syna jest nadzwyczaj pusto, jak na dziecięce wnętrze:

Lubię takie mało rozpraszające przestrzenie. Dużo impulsów wokół i w sumie cały nasz dom jest taki dość stonowany (może trochę nudny) :)

A Wam jak się podoba pokoik przygotowany przez Anię Bardowską?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.