Blanka Lipińska dostała od Barona obrączkę! Muzyk zrobił ją własnoręcznie

Miłość Blanki i Barona kwitnie. Niedawno pisarka powieści erotycznych pochwaliła się nowymi umiejętnościami ukochanego. Wiedzieliście, że gitarzysta świetnie sprawdza się jako projektant biżuterii?

Blanka i Baron uchodzą za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Początkowo ukrywali swój związek, co tylko podsycało ciekawość fanów. Odkąd oficjalnie potwierdzili, że są razem, media nie spuszczają ich z oczu. Zakochani chętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia. Mogliśmy podziwiać ich wspólny wypad do jednego z luksusowych butików, a także romantyczną kolację przy świecach. Tym razem pisarka powieści erotycznych pochwaliła się umiejętnościami swojego ukochanego.

Zobacz wideo Miłość Blanki i Barona kwitnie

Baron własnoręcznie zrobił obrączkę dla Blanki

Baron nie przestaje zaskakiwać Blanki swoimi umiejętnościami. Jakiś czas temu celebrytka pochwaliła się, że gitarzysta zaprojektował dla nich kurtki jeansowe z personalizowanymi napisami. Jednak to nie wszystko. Niedawno stworzył również kwiatek ze struny od gitary, który Blanka nosiła z dumą jako dodatek do kurtki. Tym razem muzyk poszedł o krok dalej i samodzielnie zrobił dla niej... pierścionek! Wielbiciele pisarki szybko zainteresowali się tą wyjątkową biżuterią i myśleli nawet, że pochodzi ona z regularnej kolekcji jubilerskiej.

Jeden z internautów zapytał Blankę na InstaStories, skąd ma obrączkę, którą nosi na serdecznym palcu. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź.

Pierścionek, który ostatnio nosisz też jest od ZoZo?
Nie, to obrączka ze struny od gitary, którą własnoręcznie zrobił dla mnie romantyczny Alek Baron - odpowiedziała.

Baron zrobił obrączkę BlanceBaron zrobił obrączkę Blance screen z InstaStories @blanka_lipinska

Chwilę później zaprezentowała obrączkę w pełnej okazałości. Jak na gitarzystę przystało, wykorzystał to, co zna najlepiej, czyli strunę. Myślicie, że pierścionek ma jakieś przesłanie?

Baron zrobił obrączkę BlanceBaron zrobił obrączkę Blance screen z InstaStories @blanka_lipinska

Więcej o: