Żartowniś Baron pozuje z nową ''dziewczyną''. "Sorry Blania". Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź celebrytki

Blanka i Baron wyjechali z Warszawy i odpoczywają na łonie natury. Muzyk zabrał ze sobą ulubioną gitarę, którą zaprezentował na najnowszym zdjęciu. Nie trzeba było długo czekać na reakcję celebrytki.

Baron i Blanka są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Chociaż początkowo ukrywali związek przed światem mediów, teraz chętnie dzielą się swoim szczęściem na Instagramie. Zakochani co chwila publikują wspólne zdjęcia i filmiki.

Zobacz wideo Blanka Lipińska zakrywa odrosty, a Baron rozkłada grilla

Baron pozuje z "dziewczyną"

Odkąd Blanka Lipińska oficjalnie potwierdziła związek z Baronem, w mediach społecznościowych regularnie pojawiają się szczegóły z ich wspólnego życia. Od tamtej pory obserwujemy ich codzienne perypetie. Mogliśmy podziwiać śniadanie zakochanych, wyprawę na zakupy, a także romantyczną kolację przy świecach. Wszystko wskazuje na to, że ich miłość rozkwitła, a zakochani spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Obecnie odpoczywają na Kaszubach z rodziną Blanki. Niedawno Baron zażartował z dziewczyny i opublikował zdjęcie z... gitarą. Podpisał je w wymowny sposób. 

Me and my girlfriend. Sorry, Blania - napisał pod zdjęciem.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci docenili muzyczne umiejętności Barona i z przyznali, że z niecierpliwością oczekują na kolejne koncerty zespołu ''Afromental''. 

Chłopak z gitarą...
Ojej, struny pierwsza klasa. Też rozważam takie w jednej z  moich pięknych pań.

Jednak całą uwagę skradł komentarz Blanki, która odpowiedziała na ''złośliwe'' zaczepki chłopaka. Zastanawiała się, czy gitara sprawdzi się jako kucharka.

Zobaczymy, czy zrobi Ci śniadanie - napisała.

Baron i BlankaBaron i Blanka screen z Instagram @alekbaron

Komentarz celebrytki spotkał się z ciepłą reakcją ze strony fanów i zgarnęła pod nim mnóstwo polubień. Jak sądzicie, kto zrobił śniadanie Baronowi? W końcu Blanka słynie ze swoich umiejętności kulinarnych.