Doda narzeka, jak bardzo nie chce jej się ćwiczyć. "To jest szok i niedowierzanie. Ale d*pa sama się nie zrobi"

Doda, pomimo zamkniętych siłowni, regularnie trenuje w domu. Chociaż czasami miewa chwile słabości, to chęć posiadania idealnej sylwetki jest silniejsza. Podziwiacie jej motywacje?
Zobacz wideo Doda też ma chwile słabości. Piosenkarce nie zawsze chce się ćwiczyć.

Z racji tego, że siłownie w całym kraju są zamknięte, a bieganie w masce bywa niekomfortowe, większość gwiazd zdecydowało się na treningi w domowym zaciszu. Do tej grupy należy także Doda, która wielokrotnie inspirowała już obserwatorów do aktywności fizycznej w mieszkaniu, prezentując m.in. ćwiczenia z papierem toaletowym czy z gumami oporowym. W swoim najnowszym poście piosenkarka zaskoczyła jednak fanów szczerością.

Doda trenuje na Instagramie

Jak się bowiem okazuje, Doda również ma chwile słabości i zniechęcenia do treningów. Pomimo jednak tego, że nie zawsze znajduje w sobie ochotę i energię, by ćwiczyć, stara się zmotywować. Nie chce bowiem zaprzepaścić tego, w jak świetnej formie jest obecnie:

Kochani, jak dzisiaj mi się k***a nie chce trenować, to jest szok i niedowierzanie. Ale co, d*pa sama się nie zrobi - powiedziała na InstaStories.

W swoim poście piosenkarka zaprezentowała, jak wykonuje niektóre ze składających się na jej trening ćwiczeń. Zaapelowała też do fanów, aby, podobnie jako ona, dbali o swoje zdrowie poprzez aktywność fizyczną i bogate w składniki odżywcze pożywnie:

Dbajcie o swoją odporność przez ruch, zdrowe odżywianie, świeże powietrze, słońce, nawadnianie i naturalne suplementy -  napisała.

Fani chwalą sylwetkę wokalistki i podziwiają to, jak zmotywowana jest do regularnych treningów:

Forma życia!

Widzę, że Twoje "nie chce mi się" trwało sekundę i już działasz.

Doda, ale ciało to masz pierwsza klasa - czytamy w komentarzach.

Gratulujemy świetnej formy! Czy piosenkarce udało się zmotywować Was do ćwiczeń?

Więcej o:
Komentarze (4)
Doda narzeka, że nie chce jej się ćwiczyć. "Szok i niedowierzanie. Ale d*pa sama się nie zrobi"
Zaloguj się
 • snietymikolaj

  Oceniono 1 raz 1

  Biodra jak się patrzy

 • cracken001

  Oceniono 1 raz 1

  Dupa jednak "zrobi sie" sama.Moja,cholera,slubna,NIGDY niczego nie uprawiala,nawet na dluzszy spacer nie da sie namowic,a figure ma,i zawsze miala, taka,ze niemal wszystkie te celepojebki,chetnie by sie z nia zamienily,a ma juz cholera prawie 60 tke

 • etykieta.zastepcza

  0

  MADE IN CHINA.
  Poza tym cenimy dobre i rzetelne dziennikarstwo. Do bólu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX