Doda chwali się w sieci umięśnionym brzuchem, a fanka szuka jej pępka. "Od tych ćwiczeń Ci zniknął". Zareagowała

Doda opublikowała w sieci nowe zdjęcie, na którym pierwsze skrzypce gra jej płaski brzuch. Internauci natomiast zastanawiają się, gdzie zniknął jej pępek.

Doda niezmiennie jest jedną z najaktywniejszych gwiazd polskiego show-biznesu w sieci. Artystka dba o swoich wiernych fanów i stara się publikować na Instagramie jak najwięcej treści. W niedzielę wrzuciła na swój profil zdjęcie w "bieliźnie z liści", odsłaniając perfekcyjnie wyrzeźbiony brzuch. Fani chwalą formę piosenkarki, ale też poszukują jej pępka.

Zobacz wideo Doda współpracuje przy nowym filmie Marii Sadowskiej

Doda wrzuciła zdjęcie płaskiego brzucha, a fanka zastanawia się, gdzie jest pępek idolki

Pod zdjęciem Doroty Rabczewskiej pojawił się zabawny komentarz fanki.

Od tych ćwiczeń pępek Ci zniknął - rzuciła zabawnie.

Artystka postanowiła odpowiedzieć na to stwierdzenie, publikując płaczącą ze śmiechu emotikonę i oznaczając fotografa, który prawdopodobnie jest autorem zdjęcia, które później przerabiał.

 

Na pierwszy rzut oka pępka faktycznie nie widać, aczkolwiek po dokładnym przyjrzeniu się, widać, że jest po prostu zakryty przez listki, z których zrobiona została oryginalna bielizna gwiazdy.

Doda jako obiekt zainteresowania hejterów

Pochodząca z Ciechanowa wokalistka jako bardzo znana osoba może szczycić się nie tylko tym, że ma wiernych fanów, którzy mają poczucie humoru, ale również obecnością hejterów w swoim życiu. Ostatnio wiele mówiło się o zdejmowaniu przez gwiazdy rzęs podczas izolacji. Rabczewska opublikowała w sieci wiele zdjęć w naturalnej wersji. Nie wszyscy dostrzegli jej kobiece piękno. 

Bez rzęs wyglądasz jak po chemii - ocenił jeden z internautów.

Na szczęście Doda wielki dystans do swojej osoby i nie przejmuje się tak chamskimi opiniami. 

ZOBACZ TEŻ: Doda ma dość epidemii i przestała się izolować. "Normalnie pracuję. Już nie noszę maseczki" [TYLKO U NAS]