Doda ma dość epidemii i przestała się izolować. "Normalnie pracuję. Już nie noszę maseczki" [TYLKO U NAS]

Doda miała już dość domowej izolacji i wróciła do pracy. Wyznała nam, że nie nosi maseczki, a do sztucznych rzęs wróci dopiero wtedy, kiedy znów zacznie występować na scenie.

Izolacja bardzo doskwiera kobietom, ponieważ nie mogą udać się do kosmetyczki, albo iść fryzjera. Podobnie jest w przypadku gwiazd, które obecnie muszą stawiać na naturalność. Doda na przykład pokazała na Instagramie, że traci sztuczne paznokcie i zrezygnowała z doczepianych rzęs. Napisaliśmy do piosenkarki i zapytaliśmy, jak sobie radzi w tej nowej rzeczywistości.

Zobacz wideo Doda apeluje do Polaków

Doda opowiedziała o życiu w dobie pandemii koronawirusa

Gwiazda polskiej sceny muzycznej stwierdziła, że radzi sobie świetnie w nowej rzeczywistości, bo już nie siedzi w domu i powoli wraca do zawodowych zobowiązań. Ostatnio spotkała się na przykład z Marią Sadowską, by kontynuować prace na filmem "Dziewczyny z Dubaju". Zaprzestała również korzystania z zalecanej maseczki ochronnej. 

Czuję się dobrze, ponieważ już się nie izoluję i normalnie pracuję. Starałam się nosić maseczkę, ale ponieważ ciężko mi się przez nią oddycha, to już nie noszę - zdradziła

Ostatnimi czasy fanów polskich gwiazd rozgrzewają zdjęcia idoli bez rzęs. Pozbyła się ich również Rabczewska, ale tylko na czas izolacji. Gdy zaczną się publiczne wstępy, znów je założy. 

Do rzęs wrócę, jak będę miała zawodowe czynności związane z telewizją, ze sceną, bo jest to część mojego image'u estradowego - dodała

Jak relaksuje się gwiazda w dobie epidemii COVID-19? Spacery na świeżym powietrzu i zdrowe odżywianie to podstawa!

Bardzo dużo spaceruję na świeżym powietrzu, korzystam z pięknej pogody, ze słońca. Zdrowo się odżywiam, uprawiam sport, dbam o swój organizm, więc jeżeli złapie wirusa, to prawdopodobnie mój układ immunologiczny zwalczy go tak jak 80% innych ludzi zarażonych, a ponieważ jestem urodzoną optymistką, to nie patrzę, że umieralność to 3%, tylko że szanse na przeżycie t0 97% - skwitowała Doda

Cóż, cieszymy się, że Doda stawia na naturalność, jednak wy nadal noście maski ochronne i zostańcie w domach. 

Więcej o:
Komentarze (14)
Doda ma dość epidemii i przestała się izolować. "Normalnie pracuję. Już nie noszę maseczki" [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • farcry3

  Oceniono 5 razy 5

  "Pracuje"?

 • domrosa

  Oceniono 11 razy 5

  A czego spodziewać się po patologicznej narcyzce? "Mnie to nie dotyczy", "Jestem ponad tym". Tak można opisać narcyzm z punktu widzenia psychologii.

 • plastikpiokio

  Oceniono 3 razy 3

  proszę szanowną policję aby ukarał blacharę MK 500 pln oraz żeby zawiadomił sanepid a oni poninni nałożyć na blacharstwo ponad prawem 30 tysi pln . ----to wszystko w trybie pilnym .

 • jan.go

  Oceniono 3 razy 3

  A na czym polega ta praca ? Piosenkę nagrała lata temu a ostatni "przebój" dekady temu

 • paulhandhman

  Oceniono 3 razy 3

  selekcja naturalna...

 • delfina77

  Oceniono 11 razy 3

  Rozsądne podejście. Też uważam, że lepiej budować odporność niż dusić się w domu. Jak najwięcej na dworze, z dala od ludzi i maski w dół 😃

 • amorvertical

  Oceniono 2 razy 2

  No fakt. Maseczka zasłania glonojady

 • luigi_vuitton11

  Oceniono 1 raz 1

  Ja wiem, ze to durne ale dlaczego ja przeczytalem "...juz nie nosze majteczek..."?

 • teczowesmieci

  Oceniono 1 raz 1

  " a do sztucznych rzęs wróci dopiero wtedy, kiedy znów zacznie występować na scenie"
  Miło to słyszeć. Nie zobaczę jej sztucznych włochów przez kilkanaście lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX