Doda opowiada, jak udało jej się ukryć planowany ślub. "Oszukiwałam bezczelnie sprzedawczynie w butiku"

Dwa lata temu Doda wyszła za mąż w tajemnicy przed mediami. Teraz opowiada, jakich trików używała, żeby nic się nie wydało.

Kilka dni temu, a dokładnie 14 kwietnia, DodaEmil Stępieńobchodzili drugą rocznicę ślubu. Ceremonia była ukrywana przez piosenkarkę do samego końca. Nikt nie wiedział nawet, że para jest zaręczona, a Rabczewska w mediach konsekwentnie mówiła, że Emil jest jedynie jej przyjacielem. Ponoć goście, którzy lecieli do Hiszpanii, gdzie odbyło wesele, dopiero na miejscu dowiedzieli się, że Doda zdecydowała się ponownie wyjść za mąż. Piosenkarka przyznaje, że nie było łatwo ukryć ślubne plany przed światem, jednak dzięki determinacji udało jej się. Teraz zdradza, jakich trików używała, aby ekspedientki w salonie sukien ślubnych niczego się nie domyśliły. Miała niezłą wymówkę. 

ZOBACZ TEŻ: Doda zdradziła zabawną receptę na udany związek. Gwiazda ma sposób na "ciche dni" w małżeństwie

Doda zdradza kulisy swojego sekretnego ślubu 

Doda suknię ślubną zamówiła w Izraelu, jednak wszystkie przymiarki miała w jednym z warszawskich salonów. W rozmowie z magazynem "Party" zdradziła, jak udało jej się sprawić, że sprzedawczynie nie zorientowały się, że wychodzi za mąż. 

Pamiętam, że przez dwa miesiące oszukiwałam bezczelnie sprzedawczynie w butiku, że mam grać w filmie rolę uciekającej panny młodej. Zrobiłam z siebie straszną wariatkę, bo biegałam w sukni po korytarzu przed wszystkimi klientkami sklepu, by niby sprawdzić, czy wytrzyma ona sceny na planie. Na szczęście, nawet jeśli sprzedawczynie się domyśliły, to profesjonalnie nie pisnęły nikomu ani słowa - wspomina artystka.

Mimo że Doda założyła swoją suknię ślubną zaledwie dwa razy, to nie zamierza się z nią rozstawać. Z sentymentu wisi w jej szafie do dziś. Spodobał wam się jej oryginalny sposób na przechytrzenie sprzedawczyń?

RG 

Więcej o:
Komentarze (9)
Doda opowiada, jak udało jej się ukryć planowany ślub
Zaloguj się
 • panamarcina2

  Oceniono 7 razy 5

  Baju, baju, pierdziu, pierdziu. Pobrali się żeby nie musieć zeznawać przeciwko sobie w procesie.

 • elenem

  Oceniono 5 razy 5

  Dla niektórych najważniejszym jedynym wydarzeniem jest ślub. I na tym kreują się całe lata, tak jakby nic ważniejszego po... nie istniało. A może faktycznie już nie ma się czym pochwalić.
  Kolejnym mocnym wydarzeniem będzie rozwód, zapewne.

 • xx78

  Oceniono 4 razy 4

  Jesooo, kogo jeszcze ten plastikowy tłumok obchodzi?

 • qwertura

  Oceniono 3 razy 3

  "Zrobiłam z siebie straszną wariatkę" - ale to już chyba dawno?

 • sarna291

  Oceniono 4 razy 2

  Tam nie ma miłości, więc nie ma zgrzytów....

 • maxthebrindle

  Oceniono 3 razy 1

  Utrzymała ślub w tajemnicy. Niestety, z silikonowymi cyckami się nie udało - wyciekły...

 • Ann Kowalska

  0

  Niech zaplanuje jak się ukryć gdzieś za siedmioma górami za siedmioma lasami raz na zawsze!

 • frakcja-alternatywna

  0

  Ja bym sie raczej chcial dowiedziec jaki jest postep w kryminalnym dochodzeniu nt naslania mafii na bylego partnera Dody, by sciagnac z niego haracz za to, ze spotykal sie z Doda, cala Polska widziala i slyszala nagranie jak 3 czy 4 mafiosow zastraszalo goscia a potem sprawa przycichla

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX