Doda świętuje drugą rocznicę ślubu. Fanka pyta o związek: W jakim celu było to ukrywane? Artystka odpowiada

Dorota "Doda" Rabczewska pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z wesela. Przy okazji wyznała, czemu postanowiła ukrywać swój związek przed mediami.

Ślub Dody był niemałym zaskoczeniem dla całego show-biznesu. Niewielu spodziewało się takiego zwrotu akcji, bo artystka długo ukrywała swój związek i nie pokazywała ukochanego publicznie. Teraz, gdy od ślubu minęły już dwa lata, Doda zamieściła ich wspólne zdjęcie i wyznała, dlaczego wcześniej stroniła z mężem od mediów.

Doda świętuje drugą rocznicę ślubu

Na Instagramie artystki pojawiła się seria zdjęć. Doda przy okazji przypomniała, że przez kilkanaście miesięcy (!) razem z Emilem udawali przed mediami bardzo dobrych przyjaciół.

Dziś 2 ROCZNICA NASZEGO ŚLUBU. Oto zdjęcia z naszych pierwszych wakacji, za granicą mogliśmy się czuć swobodnie, bo przypominam Wam, że przez pierwsze kilkanaście miesięcy udawaliśmy przed mediami przyjaciół i nawet do samolotu nie wchodziliśmy razem - napisała.

Jedna z fanek gwiazdy postanowiła zapytać wprost:

W jakim celu było to ukrywane?

Doda, znana z bezpośredniości, odpowiedziała krótko.

W celu świętego spokoju.
 

Internauci składają najlepsze życzenia artystce i jej mężowi.

Życzę Wam zdrowia i szczęścia na dalsze długie, wspólne lata!
Dużo szczęścia i miłości - czytamy.

Przypomnijmy, że z okazji pierwszej rocznicy ślubu, artystka wybrała się z mężem na urlop do Jerozolimy. Podróż miała być spełnieniem marzeń Emila, który jako osoba wierząca, zawsze chciał odwiedzić ten kraj. Niestety tegoroczną drugą rocznicę przyszło im spędzać w czasach domowej izolacji. Mimo to mamy nadzieję, że świetnie się bawią.

Zobacz wideo Historia Dody i Justyny Steczkowskiej

Związek Dody i Emila

Dorota i Emil, zanim postanowili być razem, długo się przyjaźnili. Gdy zaczęli tworzyć związek, artystka nie chciała powtórzyć poprzednich błędów (jak pamiętamy, jej wszystkie poprzednie relacje były bardzo medialne) i ukrywała ukochanego przed całym światem. Później przez wiele miesięcy podawała Emila za swojego przyjaciela. Dodę i Emila, prócz miłości, połączył biznes.