Maciej Stuhr nagrał wideo z synem. Mały Tadzio jest przeuroczy i bardzo podobny do swojego taty

Maciej Stuhr pokazał, jak wygląda jego 4-letni syn Tadeusz. Aktor nie zasłaniał twarzy chłopca. Co więcej, poprosił malucha, by ten przedstawił się podczas nagrania.

Maciej Stuhr jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie oraz Facebooku często udostępnia zdjęcia i nagrania, na których uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje, jak wygląda jego życie prywatne. Tym razem aktor nagrał krótkie wideo ze swoim synem Tadeuszem. Rezolutny 4-latek od razu skradł serca internautów. 

Zobacz wideo Maciej Stuhr komentuje zachowanie posłanki Lichockiej

Maciej Stuhr z synem Tadeuszem 

Maciej Stuhr przez epidemię koronowirusa pozostaje w domu. Artysta doskonale wykorzystuje jednak czas izolacji. Nie daje też swoim fanom o sobie zapomnieć. Stuhr często zamieszcza bowiem na swoim Facebooku nagrania, organizuje transmisje live. I tak na jednym z ostatnich nagrań mogliśmy zobaczyć 4-letniego syna aktora - Tadeusza. Chłopiec siedział na kolanach aktora, kiedy ten opowiadał o tym, że tegoroczny, 41. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, nie odbędzie się, a podczas wydarzenia miał zostać wystawiony spektakl Macieja Stuhra "Inni ludzie". 

Na koniec nagrania chłopiec został wywołany do odpowiedzi. Maciej Stuhr poprosił bowiem, by 4-latek przedstawił się. 

Pozdrawiam, Maciej Stuhr i... jak się pan nazywa? - zapytał syna. 
Tadzio - odparł speszony nieco maluch. 

Fani zachwyceni małym Tadziem

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Tym razem fani Macieja Stuhra całą uwagę poświęcili nie aktorowi, ale jego małemu synkowi. 

Cudne dziecię. 
Młody Stuhr" oznacza już kogoś innego. Przykro mi panie Maćku.
Panie Maćku myślę, że aktor w trzecim pokoleniu rośnie - pisali. 

Oczywiście pojawiła się też dyskusja dotycząca tego, do kogo podobny jest Tadeusz. Niektórzy twierdzili, że do Macieja Stuhra, inni w chłopu widzieli Jerzego Stuhra. 

Młody podobny do dziadka.
Cały tata.
Podobny do pana - czytamy w komentarzach. 

A wam jak się wydaje, Tadeusz bardziej przypomina swojego tatę czy dziadka?

AG