Aleksandra Żebrowska na zdjęciu z najważniejszymi kobietami w jej życiu. Trudno zgadnąć, która to mama!

Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Pozuje na nim z siostrami, mamą i babcią. Są do siebie podobne?

Aleksandra Żebrowska opublikowała na swoim Instagramie rodzinne zdjęcie. Gwiazda pozuje na nim z najważniejszymi kobietami życia: siostrami, mamą i babcią. Na pierwszy rzut oka trudno ocenić, która z nich jest najstarsza! Wszystkie panie wyglądają zjawiskowo i wygląda na to, że czas działa na ich korzyść.

Zobacz wideo

Aleksandra Żebrowska pokazała rodzinne zdjęcie

Wiele gwiazd ze świata show-biznesu opublikowało wyjątkowe fotografie z okazji Dnia Kobiet. Instagram pękał w szwach od zdjęć w towarzystwie przyjaciółek, mam, babć i cioć. Na podobny gest zdecydowała się Aleksandra Żebrowska, która na swoim profilu zamieściła ujęcie przedstawiające żeńską część jej rodziny. Wszystkie panie zachwycają urodą i naprawdę trudno określić, która z nich jest najstarsza.

Niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, że Ola ma tak liczne rodzeństwo. W dzisiejszych czasach rodziny wielodzietne są swego rodzaju ewenementem i rzadko kiedy rodzice decydują się na więcej niż dwoje czy troje pociech. W przypadku rodziny Żebrowskiej jest zupełnie inaczej. Okazuje się, że ukochana aktora ma aż siedmioro rodzeństwa - sześć sióstr i jednego brata. Wielki podziw należy się rodzicom Oli za to, że poradzili sobie z trudem wychowania tak licznej gromadki!

 

Ola jest najstarszą spośród siedmiorga rodzeństwa.

Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać - wyznała w rozmowie z magazynem ''Viva!''

Tak liczna rodzina to mnóstwo obowiązków, ale też mnóstwo radosnych chwil spędzonych we wspólnym gronie! Zgadzacie się?

KK

Więcej o: