Aleksandra Żebrowska porównuje siebie i męża do Britney Spears i Justina Timberlake'a. "Przypominam tylko, że oni źle skończyli"

Aleksandra Żebrowska pokazałana Instagramie zdjęcie z Michałem Żebrowskim. Dostrzegła podobieństwo do Britney Spears i Justina Timberlake'a sprzed lat.

Aleksandra i Michał Żebrowscy są już małżeństwem z ponad dziesięcioletnim stażem. Okrągłą rocznicę świętowali na okładce "L'Officiel". Wydaje się, że ich związek należy do bardzo udanych, o czym świadczyć może chociażby niedawna szalona randka na hulajnogach czy wspólne świętowanie dnia zakochanych.

Oni kiedyś byli parą. Zapomniane związki show-biznesu. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Ola Żebrowska porównuje się do Justina i Britney

Jak już wielu z Was mogło zauważyć, Ola i Michał Żebrowscy reklamują odzieżową markę Tatuum i w ramach tej współpracy od czasu do czasu wstawiają specjalne posty na Instagram. Ostatnie takie zdjęcie, na którym małżonkowie odziani są w dżinsowe koszule, Aleksandra Żebrowska podpisała w następujący sposób:

Britney & Justin.
 

Podobieństwo małżeństwa Żebrowskich do piosenkarki i aktora objawia się oczywiście w dżinsowym total looku. Przypomnijmy, że Britney i Justin zaprezentowali swoje kultowe już stroje w 2001 roku podczas rozdania American Music Awards. Trzeba jednak przyznać, że najnowsze zdjęcie polskiej pary prezentuje zdecydowanie więcej modowego smaku, niż fotografia Britney i Justina z lat dwutysięcznych, co zauważyli również komentatorzy. Stwierdzili bowiem, że państwo Żebrowscy wydają się być lepszą wersją Britney Spears i Justina Timberlake'a. Niektórzy natomiast dostrzegli większe podobieństwo do Jennifer Aniston i Brada Pitta. Obserwatorzy Aleksandry Żebrowskiej pogratulowali jej również wyglądu, a parze związku i miłości.

Fajna z Ciebie dziewczyna! Poza tym, że zazdroszczę wyglądu, to wydajesz się miłą i ciepłą kumpelą, taką normalną jak "my Kowalskie". Pozdrawiam i życzę dużo dobra!
Lepsza wersja Britney & Justina.
Przypominam tylko, że oni źle skończyli.
Bardziej jak Jen i Brad!

A Wy którą parę wolicie, Olę i Michała czy Britney i Justina?

JP