Michał Żebrowski świętuje z żoną walentynki. Uwagę zwraca opis. Aktor zakpił z Kingi Rusin

Michał Żebrowski pochwalili się, jak on i Ola Żebrowska obchodzą walentynki. Aktor przy okazji nawiązał do głośnego wpisu Kingi Rusin. Zabawne?

Michał Żebrowski kolejny raz udowodnił, że ma specyficzne poczucie humoru. Dyrektor Teatru 6. piętro z okazji walentynek opublikował na Instagramie urocze zdjęcie, na którym całuje swoją żonę Olę Żebrowską. Uwagę zwraca jednak nie tylko fotografia, ale również opis pod nią.

Koniecznie w kapciach #walentynki - napisał aktor.
 

Wydawać by się mogło, że dla małżonków dzień zakochanych musi być przede wszystkim... wygodny. Jednak wszyscy doskonale wiemy, że tymi słowami Żebrowski nawiązuje do głośnego wpisu Kingi Rusin, która pochwaliła się zdjęciem z Adele. Dziennikarka twierdziła, że po Oscarach, na imprezie u Beyoncé wszyscy bawili się właśnie w kapciach. Przypomnijmy, że Rusin "nie weszła w tę opcję" (więcej na ten temat TUTAJ). 

ZOBACZ TEŻ: Doda odniosła się do wpisu Rusin. Fan zapytał: "Wracasz z party z Kingą i Beyonce?". Piosenkarka zripostowała

Michał Żebrowski w walentynki śmieje się z Kingi Rusin, a fani komentują

Wpis Michała Żebrowskiego spodobał się internautom. Szybko pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy. Wielu fanów życzyło zakochanym udanych walentynek. Byli jednak i tacy, którzy nie przeszli obojętnie obok żartu aktora. 

W punkt!
Te kapcie mnie prześladują.
Weszliście w te opcje?
Koniecznie w kapciach. To już tak na luzie i bez skrępowania. A jak tajemniczo - pisali. 

A jak wam podoba się post Michała Żebrowskiego? My nie tylko doceniamy żart, ale przede wszystkim zachwycamy się pięknym zdjęciem małżonków. Oby takich więcej.  

AG 

Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną. Koniecznie zobaczcie

Zobacz wideo