Żebrowscy świętują 10. rocznicę ślubu na okładce "L'Officiel". Są zachwyty, ale nie zabrakło też słów krytyki. "Czemu oboje nie są rozebrani?"

Aleksandra i Michał Żebrowski pojawili się na okładce magazynu "L'Officiel". Okazją była 10. rocznica ich ślubu. Niestety, nie obyło się bez kontrowersji.

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska są już dziesięć lat po ślubie. Przypomnijmy, że aktor poznał swoją obecną już dziś żonę, gdy ta była małą dziewczynką i miała pięć lat. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2009 roku, a spora różnica wieku nigdy nie stanowiła dla nich problemu. 

Chętnie pokazują się razem na salonach, nic więc dziwnego, że z okazji rocznicy ślubu zdecydowali się na wspólną okładkę. Jedni się nią zachwycają, drudzy niekoniecznie. 

Pamiętacie, które gwiazdy wzięły ślub w tajemnicy? 

Zobacz wideo

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska na okładce "L'Officiel"

Gdy okładka z ich udziałem trafiła do sieci, wielu nie kryło zawiedzenia. Poszło o stylizacje Oli i Michała. Aktor ubrany jest w garnitur, a jego małżonka w białe body. Sami zobaczcie: 

 

Wielu internautów komplementowało okładkę, ale znaleźli się i tacy, którzy zwrócili uwagę na wspomniany fakt, że Michał jest niemal kompletnie ubrany, za to jego żona ma na sobie tylko body. 

Okropne, że ona jest rozebrana, a on nie.
Czemu oboje nie są ubrani albo oboje rozebrani? 
Trudno zrozumieć, co jest grane. Po prostu kiczowate ujęcie - czytamy.

Co myślicie na ten temat? 

DH