Agnieszka Filochowska z 2. edycji "Rolnika..." chętnie pokazuje syna na Instagramie. Tomek jest przesłodki. "Super pomocnik Wam rośnie"

Agnieszka Filochowska z 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" chętnie pokazuje na Instagramie syna Tomka. Każde jego zdjęcie rozczula internautów.
Zobacz wideo

Agnieszka i Robert to jedna z dwóch par, jakie poznały się w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" (oprócz nich zakochali się w sobie Ania i Grzegorz Bardowscy). Choć od emisji odcinków z ich udziałem minęły ponad cztery lata, oni dalej cieszą się sympatią widzów. Na szczęście uczestniczka show jest aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy podejrzeć, co u nich słychać.

"Rolnik szuka żony". Agnieszka pokazała syna

To właśnie oni jako pierwsi w historii programu stanęli na ślubnym kobiercu. Ich ślub odbył się w kwietniu 2016 roku, kilka dni przed Bardowskimi. Szybko zdecydowali się na ten krok i do tej pory tworzą szczęśliwą rodzinę. Rok później zostali rodzicami i na świecie pojawił się ich syn Tomasz. Chłopiec w tym roku skończy 3 lata i jest prawdziwą gwiazdą na profilu na Instagramie mamy. Agnieszka chętnie pokazuje jego zdjęcia. Możecie zobaczyć je w naszej galerii. Okazuje się, że uwielbia on pomagać rodzicom na gospodarstwie! Oto jedno z ujęć:

 

Pod każdym z jego zdjęć internauci zostawiają wiele miłych słów. Nie tylko chwalą chłopca, lecz także wyrażają swoją sympatię dla małżonków:

Jaki Tomuś zainteresowany polem. Super pomocnik Wam rośnie! Pozdrawiam serdecznie ze wschodu Polski całą wspaniałą Rodzinkę.
Jaki już duży!
Tomek śliczny chłopiec, w ogóle to wszyscy jesteście super - piszą.

Tomek to jedno z kilkorga dzieci, jakie pojawiło się w małżeństwach zawartych dzięki udziałowi w programie. Oprócz niego są także m.in. Jasiu i Liwia - dzieci Ani i Grześka z 2. edycji, Rysiu - syn Małgosi i Pawła z 4. edycji oraz Aleks - syn Kasi i Piotrka z 5. sezonu.

AW