Anna Dereszowska długo ukrywała partnera. Z okazji jego urodzin pochwaliła się wspólnym zdjęciem z plaży. "Pięknie razem wyglądacie"

Anna Dereszowska rzadko pokazuje w mediach społecznościowych swoich bliskich. Teraz jednak dodała na Instagramie zdjęcie z partnerem. Wszystko z okazji jego urodzin.

Anna Dereszowska to jedna z bardziej tajemniczych gwiazd. Swoich bliskich stara się trzymać z dala od mediów. Jednak co jakiś czas publikuje zdjęcie, na którym pozuje z którymś z nich. Tym razem zdecydowała się udostępnić zdjęcie z ukochanym Danielem Duniakiem.

Zobacz też:  Anna Dereszowska pierwszy raz opowiada o swoim partnerze. Jest też o macierzyństwie: Przestrzeń dla związku się skurczyła

Anna Dereszowska z partnerem

Mężczyzna obchodził 35. urodziny, a jego ukochana postanowiła złożyć mu życzenia na swoim profilu. Ujęcie zostało zrobione na plaży, a aktorka pozuje w bikini. Nie ukrywa, że jest bardzo zakochana w swoim partnerze:

Ten przystojniak, do którego się przytulam (i baaardzo to lubię) ma dziś urodziny! Koziorożec, jak ja. Łatwo nie jest, ale jakoś dajemy radę. Szczerze mówiąc, całkiem przyzwoicie nam się nasza wspólna droga układa... i oby była jak najdłuższa! Wszystkiego, co najlepsze, kochany "niemężu"! Love You! - napisała.

Do życzeń dołączyli się także internauci:

No zacny ten przystojniak - koziorożec i "niemąż" dużo miłości i niech się układa wspólna droga.
Jak powoduje, że jesteś szczęśliwa, to mu też składam życzenia.
Wszystkiego, co najwspanialsze! Pięknie razem wyglądacie - piszą.

Anna Dereszowska ma świetną figurę:

Zobacz wideo

Aktorka i były fotograf spotykają się od kilku lat. Mają syna, 5-letniego Maksa. Wspólnie wychowują też córkę Dereszowskiej, 12-letnią Lenę, której ojcem jest Piotr Grabowski. Mężczyzna jest młodszy od niej o 4 lata, jednak ta nieznaczna różnica wieku im w ogóle nie przeszkadza. Oboje dbają o to, by podsycać żar w swoim związku. Ich sposobem na to są randki poza domem, najczęściej w hotelu, gdzie jedzą kolację, a potem urządzają sobie w nim "nocowankę".

My również dołączamy się do życzeń!

AW

Więcej o:
Komentarze (16)
Anna Dereszowska długo ukrywała partnera. Z okazji jego urodzin pochwaliła się wspólnym zdjęciem z plaży. "Pięknie razem wyglądacie"
Zaloguj się
 • Gość: Kliik

  Oceniono 9 razy 5

  Z treści posta jasno wynika, ze długo to nie potrwa.

 • Gość: A.

  Oceniono 4 razy 4

  Spotykają się? 😂

 • Gość: Blueyes

  Oceniono 5 razy 3

  A dlaczego odbiła? Jakby kochał to nigdzie by nie poszedł....
  A my kobiety same siebie stygmatyzujemy jako te najgorsze. A tu sami Anielsko Niewinni Mężczyźni wkoło...

 • Gość: Eva Braun

  Oceniono 7 razy 1

  Mąż! Tylko pewnie innej kobiety.

 • mmagi

  Oceniono 7 razy 1

  ktoś jej nos przestawił?

 • Gość: hallo

  Oceniono 6 razy 0

  KOMU TYM RAZEM GO ODBIŁA?

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy -2

  Ona to tak korba z lejdis. A to żonaty, a to młodziak . Dziecko każde z innym.

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 9 razy -5

  Zniszczyła innej kobiecie życie i Karma powróci. Kobiety nawet te atrakcyjne się starzeją i trzeba zaśpiewać że nadchodzi młodość. I jakaś młodą aktoreczka wnuki się w ramiona Twojego PR,ystojjiaka.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy -5

  ale najpierw musiała rozwalić inną zacną rodzinę. ....bez skrupułów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX