Conrado Moreno został ojcem! Pochwalił się zdjęciem z dzieckiem oraz zdradził imię. Bardzo oryginalne

Conrado Moreno kilka dni temu został ojcem. Radosną nowiną pochwalił się na Instagramie. Dodał zdjęcie z córką oraz zdradził jej imię.

Do rodziny Conrado Moreno dołączył kolejny członek. 14 grudnia na świecie pojawiło się drugie dziecko gwiazdy programu "Europa da się lubić". Tym razem został ojcem córki, której nadał imię Maribel. Moreno ma oprócz niej jeszcze syna, 8-letniego Gabriela.

W tym roku rodzicami zostali także Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela. Czy już myślą o kolejnym dziecku?

Zobacz wideo

Conrado Moreno został ojcem

Dumny tata radosną nowiną podzielił się na Instagramie. Dodał zdjęcie, na którym trzyma rączkę dziewczynki. W komentarzach posypały się gratulacje:

Serdeczne gratulacje! Rodzina to jest wielka rzecz!
Gratulacje dla Taty i Mamy.
Najszczersze gratulacje. Najszczersze pozdrowienia - piszą.
 

Niektórzy skomentowali także imię, jakie rodzice wybrali dla dziewczynki. Uważają, że jest bardzo ładne i oryginalne. Pochodzi ono z języka hiszpańskiego i określa osobę, która potrafi bronić własnych racji. Jest z natury osobą skrytą, jednak ceni wolność myśli i swobodę działania.

Conrado Moreno. Czym się teraz zajmuje?

Conrado Moreno był jedną z największych gwiazd programu "Europa da się lubić". Występował przez 5 lat trwania show. Do tej pory jest rozpoznawalny i pojawia się w mediach. Czym teraz się zajmuje? Pracuje jako konferansjer, a w wolnym czasie pisze wiersze.

Serdecznie gratulujemy i witamy na świecie!

AW