Marta Wierzbicka bardzo schudła. Te spodnie wyraźnie podkreśliły jej piękną sylwetkę

Marta Wierzbicka pojawiła się ostatnio na salonach. Aktorka wyglądała bardzo skromnie, ale zarazem elegancko. Widać wyraźnie, że gwiazda "Na Wspólnej" schudła.

Marta Wierzbicka w ostatnim czasie unikała salonów i branżowych eventów. Teraz aktorka pojawiła się jednak na wernisażu uzdolnionej fotografki, Agaty Serge Freckles.

Marta Wierzbicka wraca na salony

Gwiazda wybrała na tę okazję prostą stylizację. Szary golf zestawiła z ciemnymi spodniami. Dopasowała do nich botki i listonoszkę w tym samym kolorze. Nie zaszalała również z makijażem - postawiła na delikatność i naturalność. Upięła także włosy. Zdecydowała się jednak na modną w tym sezonie opaskę (zdjęcia w naszej galerii).

 

Dopasowana kreacja sprawiła, że nie sposób nie zauważyć, że gwiazda "Na Wspólnej" znacznie schudła. Podkreśliły to zwłaszcza granatowe jeansy. Czyżby aktorka była na jakiejś diecie? Jej instagramowe zdjęcia wcale na to nie wskazują. Wierzbicka chętnie pokazuje bowiem takie ujęcia, na których widać, jak razem ze znajomymi wcina pizzę, czy zajada się smażonym oscypkiem. 

AG 

Te gwiazdy też sporo schudły. Koniecznie zobaczcie 

Zobacz wideo