Prezenter "PnŚ" na wakacjach z żoną. Nie ukrywa, że jest w niej bardzo zakochany. Aż dziwne, że tak rzadko się z nią pokazuje. Piękna!

Robert El Gendy, którego doskonale znają widzowie "Pytania na Śniadanie", przebywa na wakacjach. Na Instagramie dodał zdjęcia z żoną. Nie ukrywa, że jest w niej szaleńczo zakochany.

Robert El Gendy, któremu w programie "Pytanie na Śniadanie" towarzyszy Macademian Girl, przebywa na urlopie. Prowadzący, w którego żyłach płynie polska i egipska krew, wybrał się z żoną do słonecznej Hiszpanii. Na swoim profilu na Instagramie rzadko dodaje zdjęcia z rodziną, gdyż dba o ich prywatność. Teraz jednak zrobił wyjątek.

Doda pierwszy raz pokazała kulisy nowego programu Roberta Janowskiego "Gra Muzyka":

Zobacz wideo

"Pytanie na Śniadanie". Robert El Gendy na wakacjach

Pod każdym z nich dodał piękne słowa, w których opisał to, co czuje do Agaty. W tym roku będą świętować 10. rocznicę bycia razem, jednak zachowują się, jakby dopiero się w sobie zakochali.

Na dobre i na złe. Życzę Wam takiej właśnie przyjaźni i miłości - napisał pod jednym z ujęć.

Pod innym dodał, że jest "trafiony zatopiony". Wyznania prezentera poruszyły internautów:

Super z was rodzina. Widać, że jest u was miłość i przyjaźń. Życzę wam tego do końca świata.
Piękna miłość, piękni wy.
Pasujecie do siebie - piszą.

Patrząc na ich zdjęcia można pomyśleć, że faktycznie łączy ich szczere uczucie. Owocami tej miłości są ich trzej synowie: Maciek, Kuba i Oliwier. Prezenter nie wstydzi się mówić głośno o tym, że rodzina jest dla niego największą radością i wartością.

AW

Więcej o: